Redmi Note 10S telefonda parmak izi ayarı yok oldu

1716405147709.png

Bu olur mu hocam IMEI de gitmez herhalde zaten devlete kayıtlı dil ekranı gelirken Azerbaycan mı yapacağım.

Cihaz herhangi bir darbeye maruz kaldı mı? Darbeden sonra çalışmaya devam etmesi mühim değil, sonradan da arıza verebiliyor bu parçalar.

Düşürdüm hocam telefonu ama bugün değil 1 hafta boyunca düşürmedim eskiden düşürmüştüm 2 hafta öncesi zaten bugün götürdüm telefoncuya.

Ama bugün götürdüğüm telefoncu baktı ama eğer bozuk olsa bozuk derdi diye düşünüyorum ben direkt fabrika ayarlarını sıfırla yapayım yarın da başka telefoncuya götüreyim bakalım o ne diyecek.
Sensör yerinden çıkmadığı için öyle demiş olabilir, direkt bozuk olma ihtimalini düşünmemiştir. Siz yine de bir başka telefoncuya da gösterin.

Sensör yerinden çıkmadığı için öyle demiş olabilir, direkt bozuk olma ihtimalini düşünmemiştir. Siz yine de bir başka telefoncuya da gösterin.

Zaten eskiden telefonun açma tuşuna elimi götürünce bir ses gelirdi parmak izi algılaması için ama şu an ses gelmiyor hiçbir şekilde anladınız siz ne demek istediğimi.

@Ruter hocam burada neden Samsung yazıyor yani 10S benim diğerleri IMEI gitmez demişte arkadaşıma sordum dedi ki.

1716406754559.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı