Redmi Note 10s telefonum çalındı

jester2747

Centipat
Daha fazla  
Okuldaydım, telefonu deprem tehlikesi nedeniyle toplamamışlardı. Telefonu masanın üzerinde unutup dışarı çıktım, 2 3 dakika oldu geldiğimde telefonum ortada yoktu. Ne yapabiliriz? Bulmamızın imkanı var mı? Telefon Redmi Note 10s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuldaydım, telefonu deprem tehlikesi nedeniyle toplamamışlardı. Telefonu masanın üzerinde unutup dışarı çıktım, 2 3 dakika oldu geldiğimde telefonum ortada yoktu. Ne yapabiliriz? Bulmamızın imkanı var mı? Telefon Redmi Note 10s.
Okul yönetimine haber verdiniz mi? Ve bu olay ne zaman gerçekleşti?

Bizim de arkadaşın iPhone'u çalındı böyle. 2-3 yıllık cihazdı. Sonra da bulunamadı çünkü iCloud şifresini hatırlayana kadar telefon parçalara ayrılmış, konum göndermeyi bırakmıştı. Eğer Gmail hesabını, şifreni vs. hatırlıyorsan ve hala daha telefonu paramparça edip satmadılarsa belki bulabilirsin. Bir de telefonu çalıntı olarak bildir ki IMEI'sini uçursunlar. Kullanamasınlar. İçine takılı hattı da operatöre bildir ve kapatsınlar. En kötü parçalayıp satarlar ondan sonra ama polise de bildir çünkü telefonla ve hattınla işlenecek suçlar başına iş açabilir.

Çabuk bu linke girip Xiaomi hesabınızla giriş yapın ve telefonu kilitleyin.

Telefonu kilitledim.
Evet haber verdim bulamadılar. Bugün 11:20 11:30 suları araasında gerçekleşti.

Oturum açın - Google Hesapları bu siteye girin telefonun konumunu görebilirsiniz. Gözükmüyor ise Xiaomi Cloud Xiaomi hesabı bağlı ve cihazımı bul özelliği aktif olmuş olmalıdır.

Google'a cihazımı bul kısmını hallettim cihazıma ulaşılamıyor.

Çabuk bu linke girip Xiaomi hesabınızla giriş yapın ve telefonu kilitleyin.

Xiaomi hesabım yok varsa da ben bilmiyorum.

Geri
Yukarı