Redmi Note 10s Turbo şarj kesiliyor

Önderoglu

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu daha bugün aldım. Telefonu orijinal şarj adaptörüne taktığımda Turbo şarj 10sn sürüyor ve şarj olmayı bırakıyor. (Kabloda ve adaptörde bir sorun yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Wall p uygulamasından denedim değişmiyordu aslında aklımda telefonun kendi duvar kağıdı menüsünden değiştirmek unuttum değiştirmeyi. Teşekkürler.

Telefon da yaşadığınız herhangi bir sorun var mı?

@XEfe.Bey gereksiz mesaj atma konuya, konumuz bu değil.

Peki ama sadece fikrimi belirtim ve insanları uyarıyorum bu kalitesiz markaya para vermesinler diye sadece.

Wall p uygulamasından denedim değişmiyordu aslında aklımda telefonun kendi duvar kağıdı menüsünden değiştirmek unuttum değiştirmeyi. Teşekkürler.

Telefon da yaşadığınız herhangi bir sorun var mı?

@XEfe.Bey gereksiz mesaj atma konuya, konumuz bu değil.

Şu anda herhangi bir sorun yok fakat hoparlör performansı beklentimi karşılamadı bundan önceki telefonlarım hep HTC olduğu içinde olabilir.

Hoparlör performansı amiral gemisi stereo hoparlörleri gibi değil elbette ama iş görüyor, ses seviyesi yüksek.
Peki ama sadece fikrimi belirtim ve insanları uyarıyorum bu kalitesiz markaya para vermesinler diye sadece.
Başka konularda belirt, ne alaka bu konuya niye Xiaomi aldın diyorsun?

Fiyatına göre gayet iyi bir telefon 2200TL ile bu özelliklere sahip bir telefon şöyle alalım.
Kaçak model aldın, bende 2400 TL fiyatına aldım. Fiyatına göre iyi bir telefon.

Ekranı hakkında düşüncelerin neler? 720P altı çözünürlükler Youtube da kalite olarak benim gözüme kötü geliyor bu telefonda.
Fotoğrafı indirip cihaz üzerinden ayarlaman lazım ilk başta bende yapmamıştım kurcalayınca buldum.
Bunu biliyorum zaten denediğimde yapmıyordu.

Son düzenleme:
Dostum kalitesi bu fiyat bandında bence gayet iyi kronik sorun meselesinde almadan önce iyi araştırmak lazım.
Kaçak model aldın, bende 2400 TL fiyatına aldım. Fiyatına göre iyi bir telefon.

Ekranı hakkında düşüncelerin neler? 720P altı çözünürlükler Youtube da kalite olarak benim gözüme kötü geliyor bu telefonda.
Maalesef kaçak model aldım ama pişman değilim malum bir tanede devlete alıyoruz.

Ekranını Redmi Note 9 Pro ile karşılaştırdığımda renkler daha soluk ve parlaklık daha az geldi bana fakat benim için iyi bir şey gözüm yorulmuyor, kişiden kişiye değişir.

Tam tersi parlaklık konusunda çok üstün Note 10s. AMOLED ekranın en büyük avantajı. Biraz bana da soluk geliyor, doygun yaptığımda da bu defa renkler gerçekliğini yitiriyor. Güncelleme ile umarım düzeltirler.

Sana katılmıyorum, iki telefonun da parlaklığını en sona çektiğimde Redmi Note 9 Pro açık ara öndeydi.
Sana katılmıyorum, iki telefonun da parlaklığını en sona çektiğimde Redmi Note 9 Pro açık ara öndeydi.

Renk doygunluğu problemi de yakın zamanda çözülür diye düşünüyorum. Xiaomi telefonlarının arkasında duran bir firma.

Otomatik parlaklıkta ve güneş altında dediğim işlemi yap farkı görürsün. Bir kere Note 9 Pro modelinin ekranı 610-620 nit arası. Note 10S modeli otomatik parlaklıkta şartlara göre 1100 nite kadar çıkıyor. Ben güneş altında Note 9 Pro ile de karşılaştırdım net fark var Note 10S daha iyi AMOLED ekran nedeniyle de bu da gayet doğal.

Geri
Yukarı