Redmi Note 10s vs Galaxy A23

Kreinnar

Hectopat
Anneme almak için bakıyorum. Pek film, video vb izlemez. Stabilite, kamera, batarya ve günlük kullanım için standart bir kullanıcıda hangisi daha iyi olur? Ve ya 5-7k civarı size göre bu standartları daha iyi karşılayabilecek bir model var mı? M serisi ile baktığımda A daha iyi geldi gözüme.

Ben de öyle düşündüm açıkçası. Kendim için alsam 10s daha önde olabilirdi belki ama tatlıya tuzluya karışmamayayım diye düşününce Samsung biraz daha ağır ufak fiyat farkına rağmen.

Ben de öyle düşündüm açıkçası. Kendim için alsam 10s daha önde olabilirdi belki ama tatlıya tuzluya karışmamayayım diye düşününce Samsung biraz daha ağır ufak fiyat farkına rağmen.
Ziraat Bankkart kullanıyor musunuz? Vatan Bilgisayar'da 5.000 TL üzerine 500 TL indirim yapıyordu en son, 6.600 TL'lik A23 6.100'e gelir eğer öyle olursa.

Anneme almak için bakıyorum. Pek film, video vb izlemez. Stabilite, kamera, batarya ve günlük kullanım için standart bir kullanıcıda hangisi daha iyi olur? Ve ya 5-7k civarı size göre bu standartları daha iyi karşılayabilecek bir model var mı? M serisi ile baktığımda a daha iyi geldi gözüme.

0 olarak Redmi Note 10s ikinci el olarak SE 2020 ya da S10 Plus alabilirsin.

Ben şimdiden söyleyeyim. Bende bu ikilemde kaldım ve Redmi Note 10s aldım Trendyol'dan. İthaalatçı garantili olduğu için telefonda sıkıntı çıkarsa İstanbul'a çok da bilgili olduğunu düşünmediğim bir yere göndermenizi istiyorlar. Benim Play Protect sertifikası yoktu. Çözeceğiz falan diye zırvaladılar bende yolladım. Global sürüm atıp bana geri yollanmış. Çözemediler yani. Şimdi Tüketici Heyetine başvuracağım. Alacaksanız kesinlikle ithaalatçı garantili almayın.

Ben şimdiden söyleyeyim. Bende bu ikilemde kaldım ve Redmi Note 10s aldım Trendyol'dan. İthaalatçı garantili olduğu için telefonda sıkıntı çıkarsa İstanbul'a çok da bilgili olduğunu düşünmediğim bir yere göndermenizi istiyorlar. Benim Play Protect sertifikası yoktu. Çözeceğiz falan diye zırvaladılar bende yolladım. Global sürüm atıp bana geri yollanmış. Çözemediler yani. Şimdi Tüketici Heyetine başvuracağım. Alacaksanız kesinlikle ithaalatçı garantili almayın.
Değerli cevabın için teşekkür ederim. Aslında ithalatçı garantiler fiyatıyla çok beyin çeldirici olabiliyorlardı benim için ama tavsiyenize uyacağım. Şu anlık aklımda vatandaki 500 liralık indirimle beraber A23 var neyse ki.
Yine de merak ediyorum telefonu hiç kullanma fırsatı bulabildiniz mi genel anlamda?

Kendime alacak olsam Note 10 s alırım. AMOLED ve FHD güzel bir ekran, ayrıca iyi sayılabilecek bir işlemcisi var. Fakat A23 de kötü bir cihaz değil. Tercihinizi Samsung'dan yana kullanabilirsiniz bence..

Geri
Yukarı