Redmi Note 10s vs Galaxy A23

Kendime alacak olsam Note 10 s alırım. AMOLED ve FHD güzel bir ekran, ayrıca iyi sayılabilecek bir işlemcisi var. Fakat A23 de kötü bir cihaz değil. Tercihinizi Samsung'dan yana kullanabilirsiniz bence..
Ben de kendime alsam 10s tercih ederdim gibi geliyor.

Tamam rica ederim, öncesinde BankKart Mobil uygulamasına girip kampanyaya katıl'a tıklayın ondan sonra indirim geçerli olur muhtemelen, şartları o uygulamadan okursunuz :)
1 günde 400 lira zam gelmiş ne hikmetse. Bir şey oldu da haberimiz mi yok? Her ay 1000 lira 1000 lira arttırıyorlar zaten.

Son düzenleme:
Ben de kendime alsam 10s tercih ederdim gibi geliyor.

1 günde 400 lira zam gelmiş ne hikmetse. Bir şey oldu da haberimiz mi yok? Her ay 1000 lira 1000 lira arttırıyorlar zaten.
Kestane Kasım'a hazırlıktır. Benim de takip ettiğim ürünlerin fiyatlarını 500'er 1000'er artırmışlar, cuma günü eski fiyatına indirip efsane kasım fırsatı diyecekler.

Oppa a74 nasıl ? Bende o fiyat aralığına bir şey almayı düşünüyorum
İşlemciden 1 tık kısıp amoled ekran koymuşlar. Aslında batarya performansına çok iyi etki yapabilir. 4 GB RAM'le beraber yazılımı sorun çıkartmıyorsa alınabilir gibi duruyor. Hatta kamera performansı iyiyse A23 yerine ben bile bakabilirim. Aklıma yattı ufaktan :D.

Geri
Yukarı