Redmi Note 10s vs Note 11s vs Samsung M23

M23'le 10S'in arasındaki bariz işlemci farkı göz ardı edilemez diyorum M33'ten adaptör bile çıkmıyor diyorsunuz. Anlam veremedim açıkçası, iyi Sosyaller. Note 10 Pro'ya çıkabiliyorsa tercihi o yönde olsun.
M33 yazdıktan sonra düzenledim zaten ki yanlış yazmışım. Oraya M23 yazmak istediğimi anlıyorsun. Sadece işine gelmiyor :D

Huawei P9 Lite sonrası ekran bana iyi gelecektir ama rakibi AMOLED ekran ve 6 GB RAM sunuyorken TFT ekran ve 4 GB RAM tercih etmek düşündürüyor.

6 GB RAM'in hiçbir önemi yok, M23'te çok daha güçlü bir işlemci var ve One UI veya One UI Core'un stabil bir şekilde çalışması için 2 GB RAM bile yeterli. Ekran sana bağlı ama sırf ekran için çok daha zayıf işlemcili ve kameralı telefon almazdım.

Huawei P9 lite sonrası ekran bana iyi gelecektir ama rakibi Amoled ekran ve 6GB ram sunuyorken TFT ekran ve 4GB ram tercih etmek düşündürüyor.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Peki 10s herhangi bir konuda 11s den üstün mü? Ayrıca araştırdığım kadarıyla 10s de ısınma sorunu olabiliyormuş. Bu korkutuyor.

11s yerine neden 10s tercih etmeliyim? Herhangi bir kronik sorunu mu var acaba? Bütçemi maalesef arttıramıyorum.
10S'de ısınma ve ya kronik bir sorun yok. 11 serisi fiyatına göre pek iyi değil. 10 Pro alabilirseniz iyi bir seçenek olur.

6 GB RAM'in hiçbir önemi yok, M23'te çok daha güçlü bir işlemci var ve One UI veya One UI Core'un stabil bir şekilde çalışması için 2 GB RAM bile yeterli. Ekran sana bağlı ama sırf ekran için çok daha zayıf işlemcili ve kameralı telefon almazdım.
Dediğiniz gibi işlemci farkı bariz ise ekranı göz ardı edebilirim ama adaptörü ayrı olarak satın almak üzücü. Peki Poco M5 hakkında bir bilginiz var mı? İşin içine adaptör girince aynı fiyata geliyorlar.

10S'de ısınma ve ya kronik bir sorun yok. 11 serisi fiyatına göre pek iyi değil. 10 Pro alabilirseniz iyi bir seçenek olur.
Anladım. Peki Poco M5 hakkında bir bilginiz var mı? Tercih edilebilir mi?

Dediğiniz gibi işlemci farkı bariz ise ekranı göz ardı edebilirim ama adaptörü ayrı olarak satın almak üzücü. Peki Poco M5 hakkında bir bilginiz var mı? İşin içine adaptör girince aynı fiyata geliyorlar.

Anladım. Peki Poco M5 hakkında bir bilginiz var mı? Tercih edilebilir mi?
Hayır. 10 Pro tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı