Redmi Note 10s vs POCO X3 Pro

KOSTOK

Decapat
Merhaba, yılbaşında bir telefon almayı düşünüyorum fakat bu iki cihaz arasında sürekli kararsız kalıyorum ve ben çok oyun oynayan birisi olmadığım için kendimi Redmi Note 10s'e daha yakın görüyorum. POCO X3 Pro'nun işlemcisi çok iyi ama sitelerde okuduğum yorumlarda ekranı vasat, kamerası çok kötü, (aslında kamera umurumda bile değil sadece yazılanları söylüyorum) yazılımsal sıkıntıları var, 120 Hz ekran var ama sadece Xiaomi'nin arayüzünde kullanılabiliyormuş. Yani uygulamalara geçince 120 Hz yok, bir de POCO X3 Pro çok hantal bir telefon diyorlar. Bunların dışında Redmi Note 10'sinde kamerası kötü diyorlar ve işlemcisinin ısındığı hakkında bir yazı okumuştum. Sizce bu yorumlar doğru mu ve iki telefon arasında hangi seçimi yapmalıyım? Ya da 3500₺ (3800₺ e kadar bütçe esneyebilir) fiyat bandında hangi en iyi telefonu almalıyım? Önerileriniz benim için çok değerli şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 10s modeli ekran, batarya ve kamera olarak daha iyi. Donanım ve performans olarak X3 Pro çok daha iyi.

Note 10S modelin de çok çok iyi bir kamerası yok. İşlemcisi anormal ısınmıyor, oyunlarda en fazla 49 derece gördüm. Snapdragon rakiplerine göre biraz daha sıcak çalışıyor sadece. Telefonun oyun performansı gayet iyi.

X3 Pro modelindeki 120 Hz ekran destekleyen uygulamalarda çalışıyor. Sürekli 120 Hz çalışmanın bir faydası da yok, hatta zararı var bataryayı sömürüyor.

Ocak ayında alınacak telefon için şimdi konu açmaya da gerek yok. Fiyatlar sürekli olarak değişiyor çünkü. Almadan 1 hafta önce konu açınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı