Redmi Note 10s vs POCO X3 Pro

utkuaydin12

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem 4500 TL, dolar artıyor ve 2 telefon buldum. Fakat hangisini alacağıma karar veremedim bir türlü.
Note 10s 3760 TL, POCO X3 Pro 4350 TL şu anda. Benim için önemli olan işlemci (aslında işlemci çok önemli değil, şuan kirin 659 kullanıyorum ve biraz yavaş), kamerayla falan işim yok.
X3 Pro'da Snapdragon 860 var, çok daha güçlü bir işlemci fakat aradaki 600 TL fiyat farkı arada bırakıyor.
Ayrıca Note 10s AMOLED ekran ve kamerası daha iyi. Bir de daha fazla güncelleme alacak muhtemelen.
Ayrıca Note 10s çıkış fiyatı 3650 TL idi, yani 100 TL'lik bir artış olmuş. X3 Pro'da daha fazla bir artış olmuş sanırım, çıkış fiyatını bulamadım.

Sizce hangisini almalıyım? Snapdragon 860'a yapışabilirim ama fiyat farkı değer mi?

Son düzenleme:
Önemli olan benim için işlemci demişsin bu yüzden X3 Pro mantıklı. İki telefonun güncelleme ömrü benzer olur. Aynı ayda çıkan modeller.
Note 10s ile aradaki 600 TL farka değer mi hocam? Akakçe'den bakıyorum da ilk çıkış fiyatı 3800'müş bu telefonun. 500 liradan fazla bir zam var.

Amacın donanımsa değer diğer türlü değmez. Kirin 659 modelinden G95 yongasına geçmen de büyük fark oluşturur.
Hocam Note 10S aldım ve memnunum şuanlık, zahmet olmazsa iki telefonun birbirine göre avantajlarını/dezavantajlarını kısa bir şekilde yazabilir misiniz? Amacı sadece oyun oynamak olmayan birinin Note 10S alması mantıksız mı?
Bir arkadaş ile bayağı tartıştık da.

Geri
Yukarı