Redmi Note 10s vs Redmi Note 11

A33'ün avantajları: Amoled Ekran, kamera, Stereo Hoparlör, IP67, daha uzun yazılım güncellemesi alacak.
Sadece ekran bile bu fiyat farkını hak ediyor, A33 varken M33 alma.
Şansımı deneyeceğim hocam a33 için, lakin ailem ikna olmazsa mecburen m33 alırım yapacak bir şey yok. Peki M33 ile Note 10s arasından hangisi iyidir? @Conscious

10s aldı babam.
Şu an güzel telefon. Aslında A33 filan baktı fakat bir şeyi eksik diye beğenmedi almadı onu. 😁 Redmi ciler alkolik gibi bağlanıyor o telefona.
Realme al dedim o kadar kamerası berbat demiş biri. O yüzden almadı.

10s aldı babam.
Şu an güzel telefon. Aslında A33 filan baktı fakat bir şeyi eksik diye beğenmedi almadı onu. 😁 Redmi ciler alkolik gibi bağlanıyor o telefona.
Realme al dedim o kadar kamerası berbat demiş biri. O yüzden almadı.
Hocam bende 10s düşünüyordum lakin forumdaki arkadaşlar önermedi ayrıca note 11 serisi çıktığı için 10 serisi eskimeye başladı.

Hocam bende 10s düşünüyordum lakin forumdaki arkadaşlar önermedi ayrıca Note 11 serisi çıktığı için 10 serisi eskimeye başladı.

Xiaomi çakallık yapıyor. Redmi Note 7 almıştık bak sadece 3 sene önce aldık. 2-3 hafta önce tahtalı köyü boyladı. Şarjda takılı iken bozuldu telefon. 10 s alabilirsiniz. Ben dün aldım hemen bir oyun testi yaptım.

Gayet güzel bir performans verdi. NFC özelliği çok istiyorsanız (İstanbul kart için) Oppo'lara bakabilirsiniz. Onlarda oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı