Redmi Note 11 Pro 5.700 TL'ye değer mi?

CosmoNova

Hectopat
1-2 hafta önce 5700₺'ye Redmi Note 11 Pro aldım. Ailem 2500₺'sini falan karşıladı sizce bu fiyata değmiş mi? Telefonun işlemcisi eski farkındayım ama zaten pubg/cod tarzı oyunlar oynamıyorum. Fortnite oynamayı düşünüyordum o da desteklenmiyor dedi zaten. Daha çok tasarımı çok hoşuma gittiği için ve 67 watt şarj hızı için aldım.

11 Pro değer arkadaşımda var ben 10 2022'yi 7000 TL'ye alacağım 12 taksitle bence 5700 TL'ye değer.

1-2 hafta önce 5700₺'ye Redmi Note 11 Pro aldım. Ailem 2500₺'sini falan karşıladı sizce bu fiyata değmiş mi? Telefonun işlemcisi eski farkındayım ama zaten pubg/cod tarzı oyunlar oynamıyorum. Fortnite oynamayı düşünüyordum o da desteklenmiyor dedi zaten. Daha çok tasarımı çok hoşuma gittiği için ve 67 watt şarj hızı için aldım.

Bence değmez çünkü işlemci zayıf.

10 Pro daha iyi olurmuş ama kamera ve işlemci çok da önemli değil diyorsanız iş görür.

10 Pro almayı düşündüm ama hem tasarımı hoşuma gitmedi hem de 11 Pro daha yeni daha uzun süre yazılım desteği alır diye 11 Pro aldım. Kamera bana göre 48MP kameralar bile harika geldiği için çok umurumda değil. İşlemcide oyun dışı çok fark etmez diye düşündüm ki zaten sadece Minecraft yüklü telefonda.

Bence değmez çünkü işlemci zayıf.

Önceki telefonum mi Max 2'ydi ondan sonra bayağı iyi geldi de Note 10 proyla vs. karşılaştırınca işlemci konusunda haklısınız.

5.700₺'ye büyük ihtimalle yurtdışı aldınız ve bu fiyat biraz tuzlu...

Keşke daha iyi araştırsaymışım alırken... Bir daha muhtemelen Redmi almam MIUI harici telefonların arayüzüne alışmam zor olacağı için ya POCO ya da normal Xiaomi modellerinden alırım. Eğer şimdiki aklım olsaydı muhtemelen üstüne daha fazla koyup POCO X4 GT falan alırdım.

Keşke daha iyi araştırsaymışım alırken... Bir daha muhtemelen Redmi almam MIUI harici telefonların arayüzüne alışmam zor olacağı için ya POCO ya da normal Xiaomi modellerinden alırım. Eğer şimdiki aklım olsaydı muhtemelen üstüne daha fazla koyup POCO X4 GT falan alırdım.
Hocam hepsi aynı arayüzü kullanıyor, MIUI.

Yeni konular

Geri
Yukarı