Redmi Note 11 Pro+ 5G 6 GB ne kadar götürür?

Bütçe
10000
Performansı neredeyse hiç etkilemeyecek kadar küçük farklar bunlar. Kullanım olarak kesinlik 12 Pro 5G, A34 de damla çentik var o bile almamaya yeter. Ve batarya şarj konusundada 12 Pro 5G daha iyi olup kamerada başabaşlar.

Xiaomi'nin berbat yazılımı sağ olsun telefonu daha da kötü yapıyor. Ayrıca çentik olayı kullanıcıya bağlı.

Götürmez.

F2 Pro bu bütçede alınmaz hocam. Kamera konusunda A34, A25 veya Note 12 Pro 5G'ye karşı kötü kalıyor.

Xiaomi'nin berbat yazılımı sağ olsun telefonu daha da kötü yapıyor. Ayrıca çentik olayı kullanıcıya bağlı.

F2 Pro bu bütçede alınmaz hocam. Kamera konusunda A34, A25 veya Note 12 Pro 5G'ye karşı kötü kalıyor.
İki tane attım. F2 Pro o bütçede en iyi performansı verecek telefon. İsteği karşılamazsa diye A34'ü de attım.

Custom ROM atılırsa 12 Pro+ 5G kesinlikle ama MIUI ile kullanılmaz.

performansı neredeyse hiç etkilemeyecek kadar küçük farklar bunlar. Kullanım olarak kesinlik 12 pro 5g, a34 de damla çentik var o bile almamaya yeter. Ve batarya şarj konusundada 12 pro 5g daha iyi olup kamerada başabaşlar
İthalatçı garantili olması almamak için yeterli bir neden.

İthalatçı garantili olması almamak için yeterli bir neden.

Türkiye'de var.

Sırf tasarımından dolayı 12+ 5G alıp Custom ROM kurardım ancak resmi olarak satılmamakta bu sebeple A34'ten devam.

Reis sen niye HDD kullanıyorsun?

MIUI'da reklam var. Yazılımı insanı delirtiyor. Custom ROM atılırsa 12 Pro+ 5G daha iyi ama stock hallerinde Samsung'u tercih ederdim.

Kaldırabiliyosun reklamları ayarlardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
10k bandında kendime telefon bakıyorum. Günlük kullanım için. Sizce ne kadar götürür beni artı olarak telefon güncellemleri vs. de?
Şuradaki fiyatı kastediyorsanız bence f/p. İçindeki işlemciye göre fiyatı mantıklı bir seviyeye indirmişler. Cihazın en iyi yönleri 120W hızlı şarjı ve JBL hoparlörü ile kaliteli bir ses sunabilmesi. Android 11 ile çıkıp en son 13'ü almış. Artık güncelleme almayacaktır muhtemelen. Kullanımınıza bağlı olarak 2-3 yıl götürür. Alınıp alınmayacağı tercihinize kalmış.

Şuradaki fiyatı kastediyorsanız bence f/p. İçindeki işlemciye göre fiyatı mantıklı bir seviyeye indirmişler. Cihazın en iyi yönleri 120W hızlı şarjı ve JBL hoparlörü ile kaliteli bir ses sunabilmesi. Android 11 ile çıkıp en son 13'ü almış. Artık güncelleme almayacaktır muhtemelen. Kullanımınıza bağlı olarak 2-3 yıl götürür. Alınıp alınmayacağı tercihinize kalmış.
Hocam sizce 6gb ramın yetersiz kalacağı durumlar olur mu? olur ise hangi durumlarda yetersiz kalır ? ben aslında kendi telefon kullanımımı bildiğim için f/p bir cihaz arıyorum. boş yere 8/256 versiyonu almak istemiyorum ama emin olamadım. 6gb ram önerir misiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı