Redmi Note 11 Pro Android 12 güncellemesi kayboldu

Suits

Centipat
Daha fazla  
Cihazım Redmi Note 11 Pro Android 12 güncellemesi geldi, ben de mobil veride olduğum için yapmadım. Eve geldiğimde Wi-Fi'ya bağlandım güncellemelere baktım fakat Android 12 guncellemesi yoktu kaybolmuştu. Ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz? Kontrol ettim hala Android 11.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemede bir problem varsa eğer firma tarafından geri çekilmiş olabilir. Bir müddet bekleyin. Bende Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. Bazen olabiliyor. Güncellemeler aynı model cihazlara bile parti parti, bölgesel dağıtılıyor.

Güncellemede bir problem varsa eğer firma tarafından geri çekilmiş olabilir. Bir müddet bekleyin. Bende Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. Bazen olabiliyor. Güncellemeler aynı model cihazlara bile parti parti, bölgesel dağıtılıyor.

Parti parti nasıl oluyor yani bir kere bu telefona o güncellemeyi vermiş Xiaomi kendide açıkladı Redmi Note 11 Pro 4G'ye Android 12 geldi diye.

Bir bilgi alırsan yazabilir misin?

Kısa süre içerisinde tekrar gelecektir. Güncelleme kısmından ara sıra girip manuel olarak güncellemeleri kontrol et butonuna tıklayın. Ben bu şekilde güncelleme yok demesine rağmen cihaza güncelleme almıştım :D Ek olarak Güncelleme Ayarları kısmından "Güncellemeleri önceden al" bölümünü etkinleştirebilirsiniz.

Note 11 Pro 4g kullanıcısıyım 8/128 arkadaşımda note 10 pro var ona geldi bana hala güncelleme gelmedi. ondaki sürüm 13.0.4.0 bendeki 13.0.5 Bende 11 var onda 12 saçmalık telefonu geldi aldım bu konu canımı oldukça sıktı.

Note 11 Pro 4G kullanıcısıyım 8/128 arkadaşımda Note 10 Pro var ona geldi bana hala güncelleme gelmedi. Ondaki sürüm 13.0.4.0 bendeki 13.0.5 bende 11 var onda 12 saçmalık telefonu geldi aldım bu konu canımı oldukça sıktı.

Henüz resmi olarak Note 11 Pro 4G için yayınlanmamış 12 sürümü.

Yeni konular

Geri
Yukarı