Redmi Note 11 Pro Netflix "Cihazınıza uyumlu değil." Hatası

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba Netflix yükleyecektim bir yakınım üyelik almış. Redmi Note 11 Pro telefona sahibim bu mesajı aldım. Neden acaba? Redmi'nin bu modeli kaldırmalı bence Netflix'i. Çözümü bilenler varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Screenshot_2023-01-26-01-30-07-854-edit_com.android.vending.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
APK olarak güncel versiyonunu indirin. Bilinmeyen kaynaklar ayarlarını aktif ederek kurabilirsiniz.
Cihaz root'lu ise veya custom rom yüklendiyse, Bootloader kilidi açılmışsa güvenlik sertifikası uçmuş olabilir. Bu da yüksek çözünürlükte(1080+) video izleyemeyeceğiniz anlama geliyor.

Rootlu ise ne yapmam lazım Türkiye garantisiz güvenilir bir mağazadan aldık uyguna anlayacağınız üzere yurt dışı gelme.
Yapabileceğiniz bişey yok. APK indirip o şekilde kurulum yaparak kullanabilirsiniz. Cihaz yurtdışı ise zaten imei problemlerinden ötürü rootluyorlar. Panik edecek bişey yok.

Yapabileceğiniz bir şey yok. APK indirip o şekilde kurulum yaparak kullanabilirsiniz. Cihaz yurt dışı ise zaten IMEI problemlerinden ötürü rootluyorlar. Panik edecek bir şey yok.

Anladım teşekkürler aptoide güvenilir mi oradan indirmeyi düşünüyorum kusura bakmayın biraz endişelendim evet IMEI'li telefon.

Anladım teşekkürler aptoide güvenilir mi oradan indirmeyi düşünüyorum kusura bakmayın biraz endişelendim evet IMEI'li telefon.
apkmirror,apk4fun bu iki siteyi kullandım, problem yaşamadım. O siteyi bilmediğim için yorum yapamam.

Geri
Yukarı