Redmi Note 11 Pro Plus 5G alınır mı?

Bütçe
12500

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
Arkadaşlar çok uzun süredir araştırıyorum, A34 şarj süresi çok uzun olduğu için eliyorum. Realme ve Xiaomi arasında en mantıklı telefon 11 Pro Plus 5G diye düşündüm. Oyun oynamam, günlük hayatta sosyal medya için ekranı iyi, pili iyi olsun yeter ve bu telefon aradığım özelliklere uyuyor. Aranızda kullanan varsa memnun mu, değil mi? Düşüncelerini yazarsa sevinirim. Bir de buradaki linkten Hepsiburada kendi satıyor, buradan alırsam 120 watt şarj adaptörü mü çıkar 67 watt mı acaba? Bilen varsa onu da yazarsa sevinirim.

Kullanmadım ama çevremde kötü yorum yapanı görmedim. YouTube'dan kutu açılımlarına, incelemelerine bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsin. Ha bu arada sosyal medyada hikaye falan attığında kalite çok bozuluyor. Bu Android'in genel sorunu.

Arkadaşlar çok uzun süredir araştırıyorum, A34 şarj süresi çok uzun olduğu için eliyorum. Realme ve Xiaomi arasında en mantıklı telefon 11 Pro Plus 5G diye düşündüm. Oyun oynamam, günlük hayatta sosyal medya için ekranı iyi, pili iyi olsun yeter ve bu telefon aradığım özelliklere uyuyor. Aranızda kullanan varsa memnun mu, değil mi? Düşüncelerini yazarsa sevinirim. Bir de buradaki linkten Hepsiburada kendi satıyor, buradan alırsam 120 watt şarj adaptörü mü çıkar 67 watt mı acaba? Bilen varsa onu da yazarsa sevinirim.

Redmi Note 11 Pro modelini kullanmıştım fiyatını çok çok fazlasıyla hak eden bir telefon. Bence 2023 yılında Pro Plus modeli hiç düşünmeden alınır ama 2 yıl sonra güncelleme almayı kesitiğini unutma. Şimdi S21 FE ye geçtim bu da çok güzel çok performanslı bir cihaz bütçe yükseltebilirsen buna da bakabilirsin. Benim bildiğim içinden 120W adaptör çıkıyor.

Kullanmadım ama çevremde kötü yorum yapanı görmedim. YouTube'dan kutu açılımlarına, incelemelerine bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsin. Ha bu arada sosyal medyada hikaye falan attığında kalite çok bozuluyor. Bu Android'in genel sorunu.

Hayır değil, Optimize edilmiş bazı cihazlar var fakat onların da kalite iPhone'lara göre yine düşük kalıyor tüm bunları kenara koy erişimi yüksek influencer değilsen IPhone'dan atılan storyler bile nispeten düşük kalitede olabilir. Fakat Android'lerde tamamen hesap makinesi ve sulu boya karışımı oluyor.

Sirf hizli sarj uguruna S20 FE SD'dan feragat etmek mantikli degil. Bu kadar onemliyse sari siteden IMEİ kayitli OnePlus 9 Pro'ya bakin, pek de ugrastirdigi soylenemez ancak ugrasmam derseniz paranizi kesinlikle berbat degerlendirdiginizi bilin.

Hayır değil, optimize edilmiş bazı cihazlar var fakat onların da kalite IPhone'lara göre yine düşük kalıyor tüm bunları kenara koy erişimi yüksek influencer değilsen IPhone'dan atılan storyler bile nispeten düşük kalitede olabilir. Fakat Android'lerde tamamen hesap makinesi ve sulu boya karışımı oluyor.

Evet. Ama Android ile iOS arasında ki fark çok çok belirgin.

Yeni konular

Geri
Yukarı