Redmi Note 11 Pro Turbo şarj olmuyor

Enes Ertürkk

Decapat
Arkadaşlar Redmi Note 11 Pro kullanıyorum. 67 watt şarj aleti destekliyor. İnternette gördüğüm videolarda adamlar şarj cihazını takınca mi Turbo şarj ibaresi çıkıyor ama bende çıkmıyor kaçak aldığım için şarj cihazını Trendyol'dan sipariş ettim orijinal kutuyla geldi ama bilemiyorum hızlı da doldurmuyor gibi gözüküyor. Yapmam gereken bir ayar falan mı var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi Turbo ibaresinin çıkması için Adaptörün orijinal olması lazım. Orijinallerde bu ibareyi görebilirsin. Yan sanayi ürünlerde olmuyor. Bende de hızlı şarj adaptörüm var, telefon ile birlikte orijinali geldi.

O şarj aletinin linki var mı?
https://www.trendyol.com/erseltelek...i-p-344526886?boutiqueId=61&merchantId=278602
Mi Turbo ibaresinin çıkması için Adaptörün orijinal olması lazım. Orijinallerde bu ibareyi görebilirsin. Yan sanayi ürünlerde olmuyor. Bende de hızlı şarj adaptörüm var, telefon ile birlikte orijinali geldi.
çıkmıyo öyle bi ibare orijinal değil mi demek oluyo o zaman ve orijinal değilse de sıkıntı çıkartır mı telefona

Ben de Deji marka 25W'lık şeye 185 TL verdim 67 W ve 230 TL olması garip. Ama Turbo şarj etseydi daha garip olurdu.

Ben de Deji marka 25W'lık şeye 185 TL verdim 67 W ve 230 TL olması garip. Ama Turbo şarj etseydi daha garip olurdu.
Turbo Şarj yazması sadece görsel bir şey. Mi telefonlarda Mi şarj aleti ile şarj edeceğin zaman bir hoşluk yapmışlar 67W birde turbo şarj diye bir şey yok yoksa adaptör kaç Watt ise ona göre şarj ediyor ama senin de dediğin gibi fiyat karşılaştırmasında haklı gibi duruyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı