Redmi Note 11 Pro'da şebeke çekmiyor

Valla hocam günümüz şartlarında tırnagınızdan arttırıp bundan 5 sene önce kullandığınız telefonda bile akıcı bir deneyim yaşarken 0 aldıgın makinenin 2. gün böyle durumlar yaşatması sonucu denilmiş mağdur lafıdır yaşamayanda bilemez o teli kullanıp memnun olanlar veyahut markayı sevenler ne anlar mesela yaşayan bilir mevzuyu ?
Ben Y.D aldığım için iade etme şansım zaten yoktu uyguna da aldım fakat bazen Reels kısmında takılma olabiliyor bu da cihazla değil Instagram ile alakalı bir durum aslında.

Ben Y.D aldığım için iade etme şansım zaten yoktu uyguna da aldım fakat bazen Reels kısmında takılma olabiliyor bu da cihazla değil Instagram ile alakalı bir durum aslında.
Hocam instagram ile ilgili bir problem sadece benim telefonuma özel olamaz bende kasan donan bir videoyu tüm androitlerde iphonelerde denememe ragmen en ufak kasma yok bu akıcı sekilde kullanım söz konusu ama benim telefona gelince donmalar takılmalar şaha kalkmış durumda ? peki bu durumda sorun hala instagramda mı ?

Hocam instagram ile ilgili bir problem sadece benim telefonuma özel olamaz bende kasan donan bir videoyu tüm androitlerde iphonelerde denememe ragmen en ufak kasma yok bu akıcı sekilde kullanım söz konusu ama benim telefona gelince donmalar takılmalar şaha kalkmış durumda ? peki bu durumda sorun hala instagramda mı ?
Bilemiyorum dediğim gibi benim denediğim tüm cihazlarda aynıydı.

Bilemiyorum dediğim gibi benim denediğim tüm cihazlarda aynıydı.
Maalesefki öfke nöbeti geçirtiyor insana bu magduriyet en cok vakit harcadıgım uygulamanın bu halde olması çok üzdü hevesde kalmadı herşey fasa fiso oldu bir anda bakalım iade edeceklermi garantiylemi cebelleşicem başımıza ne gelcek

Maalesef ki öfke nöbeti geçirtiyor insana bu magduriyet en cok vakit harcadıgım uygulamanın bu halde olması çok üzdü hevesde kalmadı her şey fasa fiso oldu bir anda bakalım iade edecekler mi garantiylemi cebelleşicem başımıza ne gelecek.

Kaça almıştınız bu arada cihazı.
Garantiden sonuç alırsanız ücret iadesi olursa yd da düşünebilirsiniz. 5000-5500 TL aralığında.

Instagram'a bazen 4K video yüklüyorlar e malum işlemci o kadar güçlü olmayınca kasıyor tabii.
Yani söyle söleyim instagram dogru haklısınız ama not 8 pro neden kasmıyordu mesela bir önceki telefonum veya ne ara 4k milyonlara ulaştıca 10 videodan 2 si kasıyor düzenli anlamış değilim :)

Kaça almıştınız bu arada cihazı.
Garantiden sonuç alırsanız ücret iadesi olursa yd da düşünebilirsiniz. 5000-5500 TL aralığında.
8.300 tl

Geri
Yukarı