Redmi Note 11S 128/6 3900 TL'ye alınır mı?

zeki kurt WT

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, bu cihaz alınır mı? Kullanan var mı? Cihazı yurt dışı üzerinden alacağım 3900 TL gibi bir fiyata geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam xiomi mi 10T pro kullanıcısıyım ben gayet memnunum, bahsettiğiniz modeli deneyimledim fakat dediğiniz fiyata alacaksanız kaçırmayın, Türkiye'de 6. 300 e satılıyor ciddi bir fiyat farkı var.

Eğer belirttiğiniz fiyata alacaksanız, alınabilir.

Alternatif olarak Şok'ta satılan OnePlus N10 ve Samsung M23'ü önerebilirim.
Şokta ki cihazı gördüm bu cihazı mı alayım yoksa şokta ki mi?
Bu fiyata alınır evet.
Hocam xiomi mi 10T pro kullanıcısıyım ben gayet memnunum, bahsettiğiniz modeli deneyimledim fakat dediğiniz fiyata alacaksanız kaçırmayın, Türkiye'de 6. 300 e satılıyor ciddi bir fiyat farkı var.
Hocam bu fiyata almamım sebebi yurt dışından getirmem olacak yani garantisi olayacak bunu göze almaya deyecek model midir?

N10 TR garantili bir cihaz.

Güven vermeme sebebi ne? OnePlus çok iyi bir marka.
Samsung gibi köklü markalar olmaması cihaz desteğini sonlandırma süreleri kısa olmaları ve yazılım kalitesi beni endişe ettiriyor.
Bu fiyata AMOLED cihaz sıfır pek yok.
Bu fiyata dediğim cihazı olabilirim o amoled yada sırf garantisi olması dolayısıyla bunu alabilirim kararsız kaldım. Siz olsanız ne yapardınız? Ayrıca cihaz özelliklerine bakarsak Redmi biraz daha önde duruyor.

Hocam OnePlus markası hiç güven vermiyor TR garantisi var mı ve cihazlar sağlam mı 4 sene boyunca kullanmak istiyorum alacağım cihazı.

Emin olun OnePlus, Redmi'den çok çok daha kaliteli bir marka. Güven konusunda endişeniz olmasın.

Ayrıca ekranı LCD sanırım AMOLED daha çok ilgimi çekiyor.

Evet IPS LCD ekrana sahip, ancak SoC konusunda çok daha başarılı Redmi'ye nazaran.

Geri
Yukarı