Redmi Note 11s alınır mı?

Ne kadara buldun?
3600₺
Kamerasının berbat olduğunu biliyorum, oyun için alınacak telefon. Yani her yönüyle tatmin eder diye düşünüyorum. Sizce nasıldır? Diğer konumda S10 Plus daha iyi olur demiştiniz ama Redmi Note 11s bataryası çok fazla gider diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Evet batarya olarak S10 Plus modelinden daha iyi. Diğer türlü genel olarak S10 Plus çok daha başarılı.

Note 11s kamerasının sensörü Note 10 Pro ile aynı. Aslında sensör olarak kötü değil ama kullandığı yonga nedeniyle kameranın faydalarından yararlanamıyor.

Y. Dışından bu cihaz bence alınmaz.

3600 TL'ye buldunuz, 2732 TL kayıt işlemi var.

Gereksiz.

Ben olsam başka cihaza bakardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışından bu cihaz BENCE alınmaz

3600 TL'ye buldunuz, 2732 TL kayıt işlemi var.

Gereksiz.

Ben olsam başka cihaza bakardım.

Yasal olarak kayıt yaptıracağını varsayıyorsunuz siz. Korsana yönlendirmiyoruz lakin 200TL'ye falan olayın kapanacağını da varsayabilirsiniz. (Eski telefonlarını kullanabilir. Android sonuçta.) iPhone getirseydi mecbur kayıt yaptıracaktı. Asıl soru cihazı beğeniyor mu?

Yasal olarak kayıt yaptıracağını varsayıyorsunuz siz. Korsana yönlendirmiyoruz lakin 200TL'ye falan olayın kapanacağını da varsayabilirsiniz. (Eski telefonlarını kullanabilir. Android sonuçta.) iPhone getirseydi mecbur kayıt yaptıracaktı. Asıl soru cihazı beğeniyor mu?

Hocam doğrusunuz satılan yurt dışı cihazlar genellikle korsan kullanılıyor, bu bağlamda kayıt ettirmeyi düşünmedim bile. Benim asıl sorum, iyi midir kötü müdür?

Yasal olarak kayıt yaptıracağını varsayıyorsunuz siz. Korsana yönlendirmiyoruz lakin 200TL'ye falan olayın kapanacağını da varsayabilirsiniz. (eski telefonlarını kullanabilir. Android sonuçta.) iPhone getirseydi mecbur kayıt yaptıracaktı. Asıl soru cihazı beğeniyor mu?

E tabii ki yasal kullanımdan bahsediyorum.

Redmi Note 11 serilerinde bir ara IMEI konusunda repair yapılamıyor diye hatırlıyorum ama tabii aşılmış olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı