Redmi Note 12 4G nasıl MIUI 14'e düşürülür?

Bende eea ROM baktım da bulamadım, geçen gün bulmuştum oysaki. Bulursanız buraya link verebilir misiniz hocam?

Hocam bana bir yardımcı olur musunuz HyperOS nasıl kurabiliri bootloader kiliti açık durumda ve direnç işlemi gerçekleşti (TWRP kurdugumda en son boot olmuyordu ama TWRP geliyordu)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-21-11-59-41-332_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-04-21-11-59-41-332_com.android.updater.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 9
Hocam bana bir yardımcı olur musunuz HyperOS nasıl kurabiliri bootloader kiliti açık durumda ve direnç işlemi gerçekleşti (TWRP kurdugumda en son boot olmuyordu ama TWRP geliyordu)
Cihazınız nedir? UMOMIXM yazılımı Android 14, HyperOS 1 sürümüne aittir bulup indirebilirsiniz.

@İmparator51 Redmi Note 12 Pro Plus+ paket yüklemesi ile denedim fakat resmi ROM indirin hatası alıyorum.
Bootloader kilidi açık ise bilgisayardan yapmalısınız işlemi. Yurtdışı cihazlarda IMEI gidebilir hatta kesinlikle direk gider dikkat etmek lazım.

Direnç işlemi yapıldı xiomitools ile savedata kullanarak yükseltme yapsam gider mi?
Güncelleme ile silinmez sanırım ama sıfırlama, format veya Custom ROM ile kesinlikle siliniyor.

Evet benim modelde var ama benim bootloader açık diye gelmiyor.
Gelirse PC ile telefondan fastboot üzerinden kolayca güncelleme yaparsınız bootloader kilidi açık dursun yazılıma müdahale yapmak gerektiğinde kilidin açık olması işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı