Redmi Note 12 animasyonlar yok

Maalesef Hyper OS güncellemesi yapılan cihazlarda artık bootloader kilidi açmak imkansıza yakın bir işlem olacak yani Custom ROM kurma işlemi de rafa kalkıyor bu durumda Google Play Store üzerinden arayüz uygulamalarına bakmak dışında çözüm kalmıyor tabii arayüz uygulamaları cihazın performansınıda düşürecektir.

Hocam mi Community'den izin alarak yapılıyor diye biliyorum.

Maalesef Hyper OS güncellemesi yapılan cihazlarda artık bootloader kilidi açmak imkansıza yakın bir işlem olacak yani Custom ROM kurma işlemi de rafa kalkıyor bu durumda Google Play Store üzerinden arayüz uygulamalarına bakmak dışında çözüm kalmıyor tabii arayüz uygulamaları cihazın performansınıda düşürecektir.

Hocam elimde eski bir Samsung var deneme ve kendimi geliştirme amaçlı farklı ROM ve yazılımları yüklüyorum onun dışında normal kullandığım cihazlarda root ile işim olmuyor zaten.

Arayüz uygulamalarını kullanmak için sistem navigasyonu tuşlar olması lazım zaten. Ben hareketli olarak kullanıyorum, arayüz uygulamasını açınca hareketli navigasyon çubuğu kapanıyor.

Magisk ile modüllerle animasyon ve şeffaf kontrol merkezini açmak oluyor oda MIUI laucnher modlanmış halleri ile mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı