Custom ROM Redmi Note 12 için crDroid ROM nasıldır?

berkayaktas823

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, Redmi Note 12 kullanıyorum ve kendi yazılımını çok kötü bulduğum için AOSP ROM yüklemek istiyorum, XDA forumda official crDroid ROM buldum ancak yorumlarında hata vb. şeyler gördüm ve pek anlamadım, bu konularda bilgili olan biri beni aydınlatabilir mi?

Açıkcası uzun zamandır rom kullanamadım. Ancak en son kulalndıgımda bir çok problemle karşılaştım. Bunu aklında bulundur. Başlangıçta iyi gözüküyor. Ancak biraz zaman geçtiğinde ısınma ve donma problemi ile karşılaştım. Xda forumunda ya da yabancı forumlarda iyice araştır. Öyle kur kuracakasan ve garanti dışı kalacak cihazın garantisi varsa bunu da unutma.

Açıkçası uzun zamandır ROM kullanamadım. Ancak en son kulalndıgımda birçok problemle karşılaştım. Bunu aklında bulundur. Başlangıçta iyi gözüküyor. Ancak biraz zaman geçtiğinde ısınma ve donma problemi ile karşılaştım. XDA forumunda ya da yabancı forumlarda iyice araştır. Öyle kur kuracakasan ve garanti dışı kalacak cihazın garantisi varsa bunu da unutma.

Garantiyle işim olduğunda tekrar ilk ROM'u yükleyip bootloader kapattığımda sorun olmaz diye biliyordum, ROM'u beğenmezsem EU ROM düşünüyorum.

Garantiyle işim olduğunda tekrar ilk ROM'u yükleyip bootloader kapattığımda sorun olmaz diye biliyordum, ROM'u beğenmezsem EU ROM düşünüyorum.
Garanti işi biraz şans sanırım. İki durumu yaşayanlarda olmuştu.
Crdroid genel olarak iyi bir romdur. Ancak en iyi romu deneyerek bulabilirsin bence. 3-4 aosp rom deneyip en iyisinde kalma taraftarıyım açıkçası.

Garanti işi biraz şans sanırım. İki durumu yaşayanlarda olmuştu.
crDroid genel olarak iyi bir romdur. Ancak en iyi ROM'u deneyerek bulabilirsin bence. 3-4 AOSP ROM deneyip en iyisinde kalma taraftarıyım açıkçası.

Horizondroid de var, sizce CrDroid'den memnun kalmazsam geçeyim mi?

Cihazı root ederken garanti dışına çıkıyor. Üretici senin cihazı root ettiğini görüyor. Ayrıca bankacılık uygulamalarının bazıları çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı