Redmi Note 12 için hangi ROM kurulmalı?

berkayaktas395

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Redmi Note 12 kullanıyorum ve gerek arayüz reklamları, gerek gri kontrol paneli gibi nedenlerden şu anki stock ROM'dan nefret ediyorum. XDA forumda telefona uygun ROM'ların listesini buldum, listedeki AOSP arayüzlü ROM'lardan hangisi daha stabildir ve önerirsiniz?

PixelExperience tercihimdir ancak unofficial ROM sizce güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenliğinin garantisini sana kimse veremez. ROM'u derleyen kişiye güvenip güvenmemek size kalmış.

Communitye sormaktan çekinmeyin derim.

Şu an kurup kurmamakta tereddütteyim garantinin gideceği konusunda bazıları stock ROM yükleyip bootloader kapanınca sorun olmuyor diyor.
Evet öyle yapan birkaç kişiyi duydum, risk almak size kalmış. Ben garantimin bitmesine 1 yıl kala bootloader kilidini açmıştım herhangi bir sorun yaşamadım.

Merhaba, Redmi Note 12 kullanıyorum ve gerek arayüz reklamları, gerek gri kontrol paneli gibi nedenlerden şu anki stock ROM'dan nefret ediyorum. XDA forumda telefona uygun ROM'ların listesini buldum, listedeki AOSP arayüzlü ROM'lardan hangisi daha stabildir ve önerirsiniz?

PixelExperience tercihimdir ancak unofficial ROM sizce güvenilir midir?

Uzun süredir Redmi Note 12 4G cihazımda Custom ROM'ları kullanıyorum. Güvenilirlik konusunda şüpheniz olması gereken toplulukta tek kişi var o kişi'de superxorn denen şahıs. Kendisi horizondroid romunun halis kurucusu aynı zamanda Note 12 için birçok ROM portluyor. Ancak tamamen kapalı kaynak savunucusu, bencil ve güvensiz bir insandır. O arkadaşın dışında bulduğunuz crDroid ROM'u nikita tarafından yapılıyor güvenli bir insandır ROM'larını kullanırken güven sorunu yaşamazsınız.
Diğer güzel ROM'lardan bahsetmek gerekirse Evolution X 7.9.10 turon, stabillik ve özellik konusunda gayet iyidir onu tavsiye ederim.

Geri
Yukarı