Redmi Note 12 Pro+ 5G cihazda fake ROM mu var?

• Konuyu başlatan paWel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 346

paWel

Hectopat
Yer
Van Edremit
Daha fazla  
Merhaba, babamda Redmi Note 12 Pro+ 5G cihaz var CEPTETEB'e girince hata veriyor, ekran paylaşımı başladı diye bende şüphelenip fake ROM mu var diye baktım ve bu kod var, galiba fake birisi bakabilir mi?

1712071411745.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, babamda Redmi Note 12 Pro+ 5G cihaz var CEPTETEB'e girince hata veriyor, ekran paylaşımı başladı diye bende şüphelenip fake ROM mu var diye baktım ve bu kod var, galiba fake birisi bakabilir mi?

Eki Görüntüle 2157272

Merhaba! SMOMIXN, genellikle Xiaomi cihazları için özel olarak geliştirilen bir ROM olan Xiaomi. EU ROM'u ifade ediyor. Bu ROM, Global ve Çin sürümü arasında bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Xiaomi. EU ROM, stok MIUI ROM'a benzer özelliklere sahip olmakla birlikte, bazı ek özelleştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir. Ancak kesin bilgi için Xiaomi. EU web sitesini veya benzer kaynakları kontrol edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2157272
Evet fake ROM.

Merhaba! SMOMIXN, genellikle Xiaomi cihazları için özel olarak geliştirilen bir ROM olan Xiaomi. EU ROM'u ifade ediyor. Bu ROM, Global ve Çin sürümü arasında bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Xiaomi. EU ROM, stok MIUI ROM'a benzer özelliklere sahip olmakla birlikte, bazı ek özelleştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir. Ancak kesin bilgi için Xiaomi. EU web sitesini veya benzer kaynakları kontrol edebilirsiniz.
Bu Romun Xiaomi.eu ile alakası yok, yanlış bilgi vermeyin.

Evet, sahte ROM. Zaten bu cihazın 5G olanı hep böyle olsa gerek. Çok nadir normal olanı piyasada.
Cihaz Çin cihazı, Çin romu ile satmak istemedikleri için ve Bootloader kilidini açıp ROM atmakla uğraşmak istemedikleri için fake ROM atarak çözüm buluyorlar.

Genelde fake romlarda bazı özellikler çalışmaz veya buglı çalışır. Ayrıca bu romlar güvenilir de değil. Tavsiyem Bootloader kilidini açıp uygun gördüğünüz romu atmanız (HyperOS, MIUI veya herhangi bir custom ROM).

Yeni konular

Geri
Yukarı