Redmi Note 12 Pro 5G Çin ROM'unda NFC aktif mi?

Tamam EU da varsa Çin'de De vardır. Aynı tabanlılar zaten. Sağ olun hocam.

Bu arada yazmamışım ama almadan önce 2 dükkan gezdim ilki Çin ROM'du NFC aktif değildi, 2. de Çin ROM'du ama alınca cihaza EU ROM kurdular o şekilde aktif oldu.

Çin ROM değildir fake romdur hocam. Çin olduğuna kesin emin misiniz?

0 cihazları ilk açılış ve kurulumunu kendim yaptım iki dükkanda da. Satıcılar Çin olduğunu söyledi, 2. dükkandaki kişi NFC istemeyene direk veriyoruz NFC isteyene EU ROM atıyoruz dedi.

Elimde Note 12 Pro 5G modeli var, EU ROM ile NFC aktif.

Kaan bey, direç kırma ve IMEI işlemlerinden sonra olabildiğince sorunsuz kullanıyordum.
Xn ile biten ROM olduğundan fake ROM olduğunu forumlarda okudum ve dünden beri 4 5 ROM kurup denedim ama çalışan NFC özelliği kayboldu. İnaktif gözüküyor ve hata düzeltilemiyor. Sizin ROM'un linkini verebilir misiniz ya da tam adını kodunu. Teşekkürler.

Kaan bey, direç kırma ve IMEI işlemlerinden sonra olabildiğince sorunsuz kullanıyordum.
Xn ile biten ROM olduğundan fake ROM olduğunu forumlarda okudum ve dünden beri 4 5 ROM kurup denedim ama çalışan NFC özelliği kayboldu. İnaktif gözüküyor ve hata düzeltilemiyor. Sizin ROM'un linkini verebilir misiniz ya da tam adını kodunu. Teşekkürler.

Cihazı aldığım yer kurmuştu ROM'u. Cihaz şu an bende değil, yarın akşama doğru koduna bakıp söyleyebilirim ancak.

Geri
Yukarı