Redmi Note 12 Pro+ 5G son sürüme güncellemiyor

sakabirtug

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G dimensty 1080 chipsete sahip 12+7 RAM ve 256 GB hafızaya sahip telefonum global sürüm. Telefonumda en son paketi indir deyince indirmiyor ve fotoğraftaki gibi bir uyarı veriyor. Telefon HyperOS'a güncellemek istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-21-21-39-13-736_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-03-21-21-39-13-736_com.android.updater.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2024-03-21-21-42-11-990_com.android.settings-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-21-21-42-11-990_com.android.settings-edit.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 33
Telefonum Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G dimensty 1080 chipsete sahip 12+7 RAM ve 256 GB hafızaya sahip telefonum global sürüm. Telefonumda en son paketi indir deyince indirmiyor ve fotoğraftaki gibi bir uyarı veriyor. Telefon HyperOS'a güncellemek istiyorum.
İçinde fake rom yüklü. Bootloader açıp rom değiştirmeniz gerekmektedir. (Tavsiye vermiyorum,sorunun çözümünü söylüyorum).

Güncellemeri kontrol edince çıkmıyorsa güncelleme gelmemiştir. Son güncellemeyi indir dediği yeni güncelleme değil. Eğer cihazınıza güncelleme çıktı ve size gelmediyse yurtdışı cihaz ise o yüzden olabilir. Cihaz yurtdışı mı?

İçinde fake rom yüklü. Bootloader açıp rom değiştirmeniz gerekmektedir. (Tavsiye vermiyorum,sorunun çözümünü söylüyorum).
Bl açıktır ozaman yüksek ihtimal.

Konudan bağımsız şimdilik güncellememeniz sizin faydanıza olur. Aşırı RAM kullanımı, çağrı gelince reboot atma gibi sıkıntılar var ve hala çözülmedi biraz daha beklemenizi öneririm.

Konudan bağımsız şimdilik güncellememeniz sizin faydanıza olur. Aşırı RAM kullanımı, çağrı gelince reboot atma gibi sıkıntılar var ve hala çözülmedi biraz daha beklemenizi öneririm.
İlk kez sizden duydum böyle birşey. Bir formda hyperostan herkes memnun.

Bootloader kilidi açıksa Fastboot üzerinden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Maalesef ve maalesef cihazda fake ROM yüklü, Çin cihazlarını bl açmadan globale çevirmek için kullanıyorlar. Tek çözüm Bootloader'ı açıp orijinal ROM'u yüklemek.

Geri
Yukarı