Redmi Note 12 Pro HyperOS'tan MIUI'a nasıl dönülür?

salih yigit645

Femtopat
Daha fazla  
Şu an Redmi Note 12 Pro 4 g telefonum var. 3 hafta önce falan HyperOS'a güncelledim teli, şarji normalde 8 saat falan dayanırdı şimdi 4 saat anca dayanıyor. Geri MIUI'a nasıl döneceğim? Yardımcı olursanız sevinirim. Telefon 7 aylık.

EU ROM'a geçin veya bootloader kilidini açıp Fastboot MIUI ROM indirin. Ha cihaz garanti dışı kalacak, yurt dışı ise IMEI gidecek ve veriler silinecek.

HyperOS güncellemesini yaptıktan sonra cihazı sıfırlayın. batarya eski şarj stabilliğine dönecektir

HyperOS güncellemesini yaptıktan sonra cihazı sıfırlayın. batarya eski şarj stabilliğine dönecektir
3 cihazda deneyimlediğim için söylüyorum sıfırlayın düzelecek. geri dönüş yaparsınız.

HyperOS güncellemesini yaptıktan sonra cihazı sıfırlayın. Batarya eski şarj stabilliğine dönecektir.

3 cihazda deneyimlediğim için söylüyorum sıfırlayın düzelecek. Geri dönüş yaparsınız.

Hayır. Batarya sorunu Android 14 kaynaklı. Direk sürümde sorun var.

Güncelleme yaptığına göre cihazına IMEI atılmamış rahat rahat sıfırlayabilirsin. eğer IMEI atılmış olsaydı nv data corrupted hatası alacaktın.

Hocam deneyim konuşuyor. uydurmuyorum arkadaş denesin
Sende deneyim varda biz boş mu sallıyoruz? Bir ton Custom ROM kurdum ve hepsinin Android 14 sürümünde batarya problemi var. One UI kullanan bir cihazda da gözle görülür bir düşüş yaşadım. Bu sürüm bataryaya pek yaramıyor.

Sende deneyim varda biz boş mu sallıyoruz? Bir ton Custom ROM kurdum ve hepsinin Android 14 sürümünde batarya problemi var. One UI kullanan bir cihazda da gözle görülür bir düşüş yaşadım. Bu sürüm bataryaya pek yaramıyor.
Android 14 ile 6 saat olan ekran sürem 9-12 saate kadar çıktı, aşırı stabil bir sürüm hocam.

Sallıyorsun gibi görünüyor. kimse bu durumdan şikayetçi değil bataryası sıkıntılı bir cihaz var elinde muhtemelen. :) hadi eyvallah.

@Furkan_001 hocamın dediği gibi cihazınızdan da kaynaklı olabilir. Teknoloji şans işi sonuçta.

Geri
Yukarı