Redmi Note 5 işlemcisi zamanla zayıflar mı?

Black_61

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Son zamanlar düşündüğüm bir soru var: Acaba telefonun işlemcisi zayıflar mı? Cihazım Xiaomi Redmi Note 5 (Snapdragon 636). Artık eskisi gibi oyunlarda iyi performans vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen yeni sistem güncellemelerinin birçok özellik barındırmasını, oyunlara gelebilecek grafik güncellemelerini falan göz önüne katarsak evet.

Bunu çok kişi söylüyor ama 5-6 ay önceki performans çok iyiydi PUBG Mobile gibi oyunlarda GFX ile sabit 60 FPS alıyordum. Şimdi daha hafif oyunlarda bile kasma oluyor.

Xiaomi bu cihazda GPU frekansını nedense 450MHz ile limit koymuş. SD636 aslında SD660'ın UC edilmiş versiyonu. Bu arada A12 Costum ROM'lar ile cihaz çok stabil bir performans sergiliyor, denemiş miydiniz?

Xiaomi bu cihazda GPU frekansını nedense 450MHz ile limit koymuş. SD636 aslında SD660'ın UC edilmiş versiyonu. Bu arada A12 Costum ROM'lar ile cihaz çok stabil bir performans sergiliyor, denemiş miydiniz?
ROM kurmayı denedim ama usb girişinde sorun olduğu için kuramıyorum malesef bootloader bile kapalı

Yeni konular

Geri
Yukarı