Redmi Note 7 alınır mı?

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Yarın Hepsiburada üzerinden telefon alacağım. Uzun süredir Redmi Note 7 düşünüyordum. Son kez sorayım dedim. Alınır mı? Fiyatı için demiyorum. Eskileri ve artıları nelerdir? Aldıktan sonra pişman olmayayım. Başta cihazı kullananlar yorum yaparsa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıyorum. On numara telefon derler ya fiyatına göre. Oyle. Stabil, ısınmaz, bataryası muazzam. Ekran yeterli ( güneş altında sıkıntılı )

Dostum çok araştırdım. Yaklaşık 1-2 haftadır piyasadaki orta ve üst segment telefonların hepsini taradım diyebilirim hani olur da bütçem değişebilir ve başka bir telefon da düşünebilirim diye. Honor 9X - Redmi Note 7 ve Redmi Note 8 Pro arasında kalmıştım en son. Note 8'in ve Honor 9X'in ne zaman Türkiye'ye geleceği belli olmadığı ve ortada hali hazırda kendini kanıtlamış bir telefon olduğu için Redmi Note 7 tercih edeceğim ben de.

Almayı düşündüğünüz Redmi Note 7 hangi versiyon acaba?
128/4 veya 64/4 ise evet bende size katılıyorum bu aralıkta gayet güzel bir telefon geçen ay arkadaşıma aldırttım arada bir teşekkür mesajları alıyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı