Redmi Note 7 ile iPhone 6S takası mantıklı mı?

445376

Decapat
Merhaba. Şu an kullandığım Redmi telefonumda sıkıntı yok inanın ama şu anda bu telefondan bıkmış durumdayım. iPhone 6S'e gecmek ne kadar mantıklı ve geçmek istersen üstüne para isterler mi? Ben onlara 4 GB RAM'li 2.20 GHz islemcili ve 64 GB dahili hafızalı telefon vereceğim telefoncuya üstüne para alırlar mı? iPhone 6S takası için kafam cok karmaşık durumda. iPhone 6'si cok istiyordum babam kendisi almış. Zaten şu anki telefonumu aslinda iyi ama Android kullanmayi sevmiyorum. Önceki telefonumda iPhone 6sdi bozulmuştu sizce ne yapmalıyım? Oneriniz nedir? Bu arada cihazım yurt içi kayıtlıdır.

Bence gerek yok geçmeye elindeki cihazdan da memnusun. Ekran boyutu ve batarya sorunu da yaşarsın 6S modelinde.
Batarya sorunu söyle deji batarya takarsan rahat 1-2 gün götürüyor ve iphone 6slerin ekranından memnunum sebebi küçük telefon sevmem elimdeki telefondan ram ve hız bakımından memnunum ama bi iphone 6s'in yerini tutar mı bilmiyorum

6s çok küçük bence.
İphone 6s'in ekranından memnunum 4.7 inç bu elimde telefon 6.3 inç dsha hızlı işlem yapabiliyor elimdeki telefon ama küçük telefon ve iphone sevdiğim için 6s yada 6 plus modeline gecmeyi düşünüyorum ve sunuda soylicem ben bu telefonu vereceğim telefoncuya iphone 6 plus almak istiyorum desem üstüne ek ucret istermi takasta sonuçta ben ona kalite bakimindan daha iyisini sunuyorum ama iphonelerin islemcisi daha iyi olduğunu icin 3-4 sene rahat tasir beni

Geri
Yukarı