Redmi Note 7 MIUI ekran kapalıyken bildirim gelmiyor

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Kafayı yemek üzereyim. Chrome'dan bildirimleri açtım MIUI pil kısıtlamasını kaldırdım güç tasarrufu kapalı bildirimler açık her şeye izin verdim otomatik başlatmaya izin verdim şarjım falan Full arkadaşlar ne zaman ekran kilidini açsam bildirimler yağmaya başlıyor. Ekran kapalıyken kesinlikle bildirim alamıyorum hep geç haberim oluyor bütün her şeyden. Nolursunuz bir çözüm yolu bilen varsa yardım etsin illallah ettim Redmi Note 7 MIUI 12.5

Kafayı yemek üzereyim. Chrome'dan bildirimleri açtım MIUI pil kısıtlamasını kaldırdım güç tasarrufu kapalı bildirimler açık her şeye izin verdim otomatik başlatmaya izin verdim şarjım falan Full arkadaşlar ne zaman ekran kilidini açsam bildirimler yağmaya başlıyor. Ekran kapalıyken kesinlikle bildirim alamıyorum hep geç haberim oluyor bütün her şeyden. Nolursunuz bir çözüm yolu bilen varsa yardım etsin illallah ettim Redmi Note 7 MIUI 12.5
Bende de Redmi Note 10 Pro var, sizinkinden biraz farklı bir sıkıntı var. Ekran kapalıyken normalde bildirim geldiğinde ekran açılır ya bir süre, ya da telefon arandığında falan. Bende ekran açılmıyor. Bunun da çözümünü bilen varsa bekliyorum.

Ayarlar kısmında arama yerine "Kilit ekranı bildirimleri" yaz, Biçim'e bas, sende "kilit ekranı bildirimlerini gösterme" seçili olmalı, "Bildirim içeriğini göster" kısmını işaretle.

Geri
Yukarı