Redmi Note 7 vs Mate 20 Lite vs P20 Lite

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
Mate 20 lite ve P20 lite arasında kalmışken bir de Redmi Note 7 çıktı. İşin içinden çıkamıyorum.

Mate 20 lite ve P20 lite arasında kalmışken bir de Redmi Note 7 çıktı. İşin içinden çıkamıyorum.
2 tavsiyem olacak:
1.Note 7 global sürüm çıkmayabilir.
2.P20 lite ve Mate 20 lite fikrimce fiyatına göre kamera harici pek te iyi olmayan telefonlardır.size tavsiyem,gayeniz maksimum performans ise Pocophone,değilse Mi 8 lite almanız olacaktır ama kesin olarak söylebileceğim tek sey ise P20 lite modelinden uzak durmanızdır.

Redmi Note 7 hepsini tokatlar o kılasmandaki telefonları donanım ve performans olarak. Tabi fiyat olarak yurtdışındaki gibi 170-200$ diyorlar fiyatına o fiyat bandında çıkarsa.
Redmi Note 7 gelmesi 2-3 ay daha sürer ama. Diğer 2 telefon arasında mate 20 lite daha iyi ama oda pahalı 2300 TL çok o telefona Mi 8 lite incelemeni öneririm 1700TL veya 128 -6 GB versiyonu 1900 TL .

Ben mate 20 lite sahibi olarak fiyatı iyice düşmüşken bu fiyata en iyisi olarak gördüğüm honor 10 u tavsiye etmek isterim.

Honor 10 128 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
128 GB , İyi batarya , çok iyi işlemci ve yüksek kamera. Sanırım 3K bütçe için tam olması gereken cihaz.

Tabi Xiaomi mi8 de 3K bu aralar o bütçeye çıkmışken onu da alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı