2. El İphone 7 vs P20 lite vs Mate 20 lite

Çok kararsızım. Android kullanıcısıyım IOS'a geçmek gibi bir isteğim var ve uzun ömürlülük istiyorum.

3 telefonda 2.500 TL civarlarında.
En fazla 1 yıl mutlu olabileceği Lite ürünler yerine SD845 ve üst donanımlara sahip Pocophone F1 üç telefondan da iyidir lakin kamera konusu tartışmaya açık.

Kamera ve tasarım dışında Pocophone sayabileceğin her konuda 3'ünden katbekat iyidir

4000mah Pil

SD845 + 6 GB RAM + ADRENO 630

Streo Hoparlör

Daha uzun Android desteği

Daha iyi yazılım desteği

Ücretsiz Bootlader kilidi

Sorunsuz ROM ve bilimum işlemler

Piyasadaki tüm cihazlardan daha iyi yüz ve parmak izi okuma

Daha sayabilirim elim yoruldu :)

Meizu 16 da bir tercih tasarım 1. Önceliğin ise Meizu dışında cihaz seçmene gerek yok
Bu arada Meizu 16 SD 710 işlemciye sahip her oyunu paşa paşa oynayamazssınız ama orta ayarlar daha iyi olur

Eğer oyun oynacağım maksimum performans istiyorum,uygulama geçişleri ışık hızında olsun derseniz Pocophone F1 varken başka telefonlar biraz anlamsız kalıyor

Bu arada Meizu 16 SD 710 işlemciye sahip her oyunu paşa paşa oynayamazssınız ama orta ayarlar daha iyi olur

Eğer oyun oynacağım maksimum performans istiyorum,uygulama geçişleri ışık hızında olsun derseniz Pocophone F1 varken başka telefonlar biraz anlamsız kalıyor

Yüksek ayarlarda da oynatır ama tabi bir sd845 değil. Bu işlemci sd835 ayarında ayrıca ben pocophone f2 bekleyeceğim, hazır bekledik sd855 olsun tam olsun, hem daha sağlam olur o.

Yüksek ayarlarda da oynatır ama tabi bir sd845 değil. Bu işlemci sd835 ayarında ayrıca ben pocophone f2 bekleyeceğim, hazır bekledik sd855 olsun tam olsun, hem daha sağlam olur o.
Pocophone F2'nin fiyatı F1'e göre biraz daha tuzlu olacak ama olsun bekleyelim biraz daha hem F1'in de fiyatı biraz daha azalabilir.

Ne? SD 835 mi? Sanırım karıştırdınız aralarında ciddi fark hem batarya hem performans anlamında Kirin 710 olabilir en fazla

Ne? SD 835 mi? Sanırım karıştırdınız aralarında ciddi fark hem batarya hem performans anlamında Kirin 710 olabilir en fazla

Şakamı bu? Kirin 710 gpu olarak sd636 ayarında belki bir tık iyi ki bahsettiğim donanımsal olarak. Sd 710, sd 660 işlemcinin sonrası diye geçer gpu olarak bir tık sd 835 iyi olabilir, ama sd 710'da yeni nesil cortex a75 ve a55 var, üçüncü nesil işlemci mimarisi ve yapay zeka var ayrıca. Birde bahsettiğiniz kirin 710 cortex a73/53 kullanır ve gpu olarakda çok geridedir.

Son düzenleme:
Her şeyden önce bu bütçede listeden P20 Lite' ı çıkarın, her ne kadar görüntü olarak insanı cezbetse de bu fiyatlara çok daha iyi telefonlar alınabilir. P20 Lite aslında Mate 10 Lite' ın elden geçirilmiş hali.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı