Redmi Note 7 WhatsApp Instagram çok geç giriyor

Berke Özder

Decapat
Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum. Sadece WhatsApp ve Instagram'da çok fena gecikme oluyor. Mesela WP açıyorum 30 saniye ekran yükleniyor. Sohbetin birine giriyorum bir o kadar bekliyorum çıkıyorum. Sohbetten bir o kadar daha bekliyorum. Instagram'da da aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de bekletme oluyor yeni gelen güncelleme de SplashScreen eklediler. 3-4 saniye kadar bekletiyor arkaplanda yükleme yapıyor bunu mu diyorsunuz? 30 Saniye bekliyorsanız bilemiyorum.

Facebook Whatsapp ve İnstagram'la iş birliği yapmış arayüze BY FACEBOOK yazısı eklenmiş küçük hatalar düzeltilincede güncellemden sonra yavaşlamıştır. İnstagram ise çoğu telefonda yavaş RAM ile ilgili.

Facebook Whatsapp ve İnstagram'la iş birliği yapmış arayüze BY FACEBOOK yazısı eklenmiş küçük hatalar düzeltilincede güncellemden sonra yavaşlamıştır. İnstagram ise çoğu telefonda yavaş RAM ile ilgili.
WhatsApp ve Instagram zaten Facebook'un nasıl anlaşma yapıyorlar? İade mi ettiler de şirketi benim mi haberim yok? :D

Aynı telefonu kullanıyoruz bende ikisine de 2 sn.'de giriş yapıyor. Senin telefonda bi gariplik var. Depolamayı temiz kullanmaya çalış, arka planda çalışan uygulamaları kapat, telefonu aç-kapat ve uygulamaları silip tekrar yüklemeyi dene

Bilemiyorum bazı sorunlar modelden modele fark etmek üzere MİUİ11 ile yayılmaya başladığından öyle bir şey olabileceğini düşündüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı