Redmi Note 8 Android 10 gelmiyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Redmi Note 8 kullancisiyim Pro modeline geldi ama normal modele gelmedi. Delireceğim artık bir yıl oldu Android 10 çıkalı hala vermedi. Xiaomi yeter artık Instagram'dan postun altına sordum saçma sapan cevaplar veriyorlar bıktım artık getirin şu Android 10'u Redmi Note 8'e. Pro'ya getirdiniz bir Redmi Note 8'e getirmediniz. Yeter vallahi ya Galaxy A10S alsaydım daha iyi. Samsung A10 bile alicak belki de almıştır vallaha yeter. Adamlara Android 10'un ne zaman geleceğini sordum adam bana nasıl güncelleme yapacağımı öğretiyor.

IMG_20200606_162917_450.jpg

En azından Xiaomi gibi yalancı değil. 2 yıl güncelleme ömürü varmış sözde. Hani nerede Android 10?

Daha andorid 10 alacak telefonları 1 ay önce açıkladılar 1 yıldır nasıl Pro'da olabilir ya. Adamlar virüsten kırılıyordu 3 4 ay gecikmişler kusura bakma ne diyelim :D 2020'nin ilk çeyreğinde gelecekti zaten normalde de.

Daha andorid 10 alacak telefonları 1 ay önce açıkladılar 1 yıldır nasıl Pro'da olabilir ya. Adamlar virüsten kırılıyordu 3 4 ay gecikmişler kusura bakma ne diyelim :D 2020'nin ilk çeyreğinde gelecekti zaten normalde de.

E diyorlar ama yalan söylediler işte. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Temmuzda gelebilir sonra da.

Kızdığım şey Android 10 ne zaman gelecek diyorum güncelleme yapmayı öğretiyor adam.

Ne yalanı ya? Gelicek işte neresi yalan? Bende note 8 pro var banada gelmedi bilader sorunun ne? Pro modeline gelmiş demişsin asıl sen yalancısın. 2 ay sonra gelir en geç telefonuna.

Geri
Yukarı