Redmi Note 8 Aramada Ses Gitmemesi

Darkisback

Hectopat
Makaleler
6
Xiaomi Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Bazen birini aradığımda benim sesim karşı tarafa gitmiyor ama karşı tarafın sesi bana geliyor. Telefon "Çağrı Yapılıyor" ekranında kalıyor yani zaman sayacı başlamıyor. Karşı taraf aradığında böyle bir sorun yaşamıyorum.

Not: Cihaz Ocak 2020 tarihinde alındı. Eğer donanımsal sıkıntıysa zaten garantiye göndereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Bazen birini aradığımda benim sesim karşı tarafa gitmiyor ama karşı tarafın sesi bana geliyor. Telefon "Çağrı Yapılıyor" ekranında kalıyor yani zaman sayacı başlamıyor. Karşı taraf aradığında böyle bir sorun yaşamıyorum.

Not: Cihaz Ocak 2020 tarihinde alındı. Eğer donanımsal sıkıntıysa zaten garantiye göndereceğim.
Donanımla pek bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bende yaşıyordum aynı şeyi. Sonra fark ettim ikidebir mikrofonu susturuyormuşum. Cihazda öyle bir ekran var ki kulakla bile dokunsan algılıyor. :D

Yok hocam bende öyle bir sıkıntı yok. Çağrı yapılıyor ekranında kilitleniyor gibi sanki. Hani konuşma başlayınca 00:00 saymaya başlar ya bende başlamıyor ve sesim gitmiyor.

Yok hocam bende öyle bir sıkıntı yok. Çağrı yapılıyor ekranında kilitleniyor gibi sanki. Hani konuşma başlayınca 00:00 saymaya başlar ya bende başlamıyor ve sesim gitmiyor.
Aynı sorunu 4 gündür bende yaşıyorum karşı tarafın sesi gelmiyor benim sesim de karşı tarafa gitmiyor. Ve birisini aradığımda sayaç 00.00 gibi oluyor 10 sn sonra falan 02 falan oluyor siz çözüm buldunuz mu

Sorun kendi kendine çözüldü diye hatırlıyorum. Veya bu VoLte gibi bir şey var galiba onu kapatmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı