Redmi Note 8 Pro ahize ses düşüklüğü

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. 2 saat önce cihazı sıfır aldım. Arama esnasında karşı tarafın sesi az geliyor. Benim sesim de karşıya az gidiyor galiba. Bilmediğim bir ayar mı var acaba?

Bilmediğiniz bir ayar yok. Ben de Redmi Note 8 kullanıyorum ve alıştım artık. Ayrıca ekran tozlandığında Proximity Sensor hiçbir şekilde çalışmıyor ve telefonla konuşurken ekranı açamıyorsunuz çünkü sensör çalıştığı için ekranı açıldığı gibi kapatıyor siz kulağınıza götürdünüz sanarak.

Bilmediğiniz bir ayar yok. Ben de Redmi Note 8 kullanıyorum ve alıştım artık. Ayrıca ekran tozlandığında proximity sensor hiçbir şekilde çalışmıyor ve telefonla konuşurken ekranı açamıyorsunuz çünkü sensör çalıştığı için ekranı açıldığı gibi kapatıyor siz kulağınıza götürdünüz sanarak.

Bende almayı düşünüyordum J7 Pro'nun iç ekranı kırıldı. Orıjınali 600 TL dediler bu telefonu almak mantıklı geldi. Fakat 1700 gibi bir fiyattan 2100'e çıktı mecbur telefonumun iç ekranını yaptırdım. Genellikle bu sorundan mikrofon olsun hoparlör olsun şikayetçiymiş alıcılar

Mikrofonda ve hoparlörde gerçekten sorun yok çok sağlam fakat dediğim gibi ahize ve proximity sensor sorunlu. Ayrıca yaklaşık 4 aydır falan da ekranda çok ufak tefek ekran yanıkları var. Ghost screen yani. Hiç de sevmem ama hissettirmiyor pek.

Geri
Yukarı