Redmi Note 8 bildirim ışığı yanıp sönüyor

Şarj animasyonu geliyor mu? Altta attığım driverı kurup bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra farklı bir USB portuna takıp tekrar dene görüyor mu? Bir de güç tuşuna 1 dakika falan basıp dener misin açılıyor mu diye?
1 - Hayır.
2 - Hocam şu anda ailevi sorunlardan dolayı bilgisayar başında olamıyorum yarın deneyeceğim.
3 - 3 dakika denedim olmadı.

Elimde bu cihazdan iki tane var ikisi de eMMC çipi yüzünden ölü. Başta batarya ve şarj soketiden kaynaklı sanıyordum ama değişim yaptım düzelmedi. Muhtemelen sizinkide eMMC arızası. Xiaomi'lerin anakartlari pek kaliteli üretildiğini sanmıyorum. POCO X3 Pro'larda da çok sorun yaşayan oldu.

Tekrar merhaba herkese. Şehir dışında olduğum için konuya bakamadım ve o sırada cihazda hiçbir aktivite olmadı. Bugün tamirciyi götüreceğiz bakalım neler olacak.

Hocam orijinal şarj aleti ile biraz şarjda dursun Note 8 Pro'da aynı sorun vardı ışık yanıp sönüyordu şarjda 40 dk bekleyince açıldı.

Hayır hocam cihazın kendi orijinali değil Xiaomi Mi 9 SE orijinal şarj cihazı sadece kablosu değişti ama Xiaomi marka orijinal.

Elimde bu cihazdan iki tane var ikisi de eMMC çipi yüzünden ölü. Başta batarya ve şarj soketiden kaynaklı sanıyordum ama değişim yaptım düzelmedi. Muhtemelen sizinkide eMMC arızası. Xiaomi'lerin anakartlari pek kaliteli üretildiğini sanmıyorum. POCO X3 Pro'larda da çok sorun yaşayan oldu.

Hocam ekran soketi ile ilgili bir sorun olabilir mi?

Tekrar merhaba sorun çözüldü çözülecek. Tamirciye götürdük şok verildi. Şarjı tamamen 0 olmuş. Şu anda şarjda. 100 olunca bakacağız.

Merhabalar abimin telefonu az önce kapandı, açma tuşuna basıyorum açılmıyor. Ses kısma tuşuyla ve ses açma tuşuyla ayrı ayrı denedim olmuyor bildirim ışığı (cihazın yukarısındaki ışık) yanıp sönüyor.
Cihazı şarja tak daha sonrasında Main Menu’ye veya fastboota girmeyi dene.

Geri
Yukarı