Çözüldü Redmi Note 8 Bootloader kilidi açılmasını neler engeller?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cptn.Price

Picopat
Arkadaşlar ben Redmi Note 8 Teknosa çıkışlı 1 yılı doldurmamış cihazıma root attıracaktım telefoncuya gittiğimde Bootloader kilidinin açık olup olmadığı sordu vesaire işte açtık geçen hafta cumartesi, 1 hafta beklemeliymişim bekledimde bu pazartesi tekrar gideceğim bu geçirdiğim süre içinde Bootloader kilidi açılmasına mani olacak neler olur veya yanlışlıkla iptal etmiş olabilir miyim yapmamam gereken bir şeyle? Çarşıdan ev de biraz uzak, yaktığım benzin parasına üzülürüm ondan dolayı sormak istedim. Ve bu süre içince benim yanlışlıkla yaptığım Bootloader kilidinin açılmasını engelleyecek hareketleri söyler misiniz?

Son düzenleme:
Ben de Redmi 9T kullanıyorum, bootloader kilidini açmaya çalıştığım zaman bana da 1 hafta bir süre vermişti fakat neden vermişti hiç hatırlamıyorum. 1 haftanın ardından denediğimde bootloader kilidim sorunsuz bir şekilde açılmıştı.

Ben de Redmi 9T kullanıyorum, Bootloader kilidini açmaya çalıştığım zaman bana da 1 hafta bir süre vermişti fakat neden vermişti hiç hatırlamıyorum. 1 haftanın ardından denediğimde Bootloader kilidim sorunsuz bir şekilde açılmıştı.

Hocam bu pazartesi telefoncuda açtırıp TWRP Magisk kurduracağım sizde sorun yaşatmadı değil mi siz 1 hafta süre boyunca normal bir şekilde kullandınız değil mi herhangiden ufak detay bile önlem vb bir şey aldınızmı.

Hayır herhangi bir şey yapmadım yine gündelik kullandığım gibi kullanmaya devam ettim, 1 hafta sonra (aslında 168 saat uyarısı veriyor 1 hafta değil) tekrar denediğim zaman bootloader kilidi açılmıştı.

Şöyle oldu ben bootloader kilidini açmaya çalışırken 168 saat sonra tekrar deneyiniz diyordu bu da zaten tam 1 haftaya tekabül ediyor, ben de bu saati göze alarak hesaplama yaptım yaklaşık 170 saat sonra tekrar denediğimde bootloader kilidim açılmıştı.

Şöyle oldu ben Bootloader kilidini açmaya çalışırken 168 saat sonra tekrar deneyiniz diyordu bu da zaten tam 1 haftaya tekabül ediyor, ben de bu saati göze alarak hesaplama yaptım yaklaşık 170 saat sonra tekrar denediğimde Bootloader kilidim açılmıştı.

Tekrar denedim dediğiniz kısım bilgisayar yardımıyla unlock yapmayımı tekrar denediniz orayı anlamadım.

Geri
Yukarı