Redmi Note 8 bootloader kilidi nasıl kapatılır?

708710

Femtopat
Redmi Note 8 telefon yazılımsal problem oldu teknik servise verdim yeni ROM atılıp geri verildi ama bootloader kilidi açık kalmış. Kilidi nasıl kapatabilirim?

Redmi Note 8 telefon yazılımsal problem oldu teknik servise verdim yeni ROM atılıp geri verildi ama bootloader kilidi açık kalmış. Kilidi nasıl kapatabilirim?

Platform Tools veya minimal ADB Tools indirin (varsa gerek yok) ve bootloader modunda iken şu komutu girin:

Kod:
fastboot oem lock

Bu arada bootloader moduna almayı bilmiyorsanız telefonu tamamen kapatın ve telefonu açarken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak açın Fastboot yazısı gelene kadar bekleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda 16:56 işlemleri yap. Telefon sıfırlanır.

Custom rom değil kendi romu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video gibi yaptım 16:56 sonraki işlemi telefonu Fastboot moda alıp yaptım olmadı

Bu video gibi yaptım 16:56 sonraki işlemi telefonu Fastboot moda alıp yaptım olmadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı