Redmi Note 8 ghost screen var ama parlaklığı kısınca gidiyor

SaBenYido42

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, telefonum Redmi Note 8. bu telefondan bıktım ama ekonomi dolayısıyla hala kullanıyorum neyse. Telefonumu 5 10 dakika yüksek parlaklıkta kullandıktan sonra ekranda en son ne yaptıysam onun izi çıkıyor (ghost screen olayı) ama parlaklığı hafif kıstığım zaman o izler hemen gidiyor. Yanlış bilmiyorsam ghost screen olayı olduktan sonra bu izler gitmez. (Hatalıysam düzeltin.) Başına böyle bir olay gelen biri iletişime geçebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, telefonum Redmi Note 8. bu telefondan bıktım ama ekonomi dolayısıyla hala kullanıyorum neyse. Telefonumu 5 10 dakika yüksek parlaklıkta kullandıktan sonra ekranda en son ne yaptıysam onun izi çıkıyor (ghost screen olayı) ama parlaklığı hafif kıstığım zaman o izler hemen gidiyor. Yanlış bilmiyorsam ghost screen olayı olduktan sonra bu izler gitmez. (Hatalıysam düzeltin.) Başına böyle bir olay gelen biri iletişime geçebilir mi?
Bu modellerde kronik bu. Bu telefon bende de vardı. Bir güncellemeden sonra bu hatayla karşılaşmıştım. Sonra telefonu kırdım. Başka cihaza geçtim.

Evet kronik ben de aynı telefonu kullanıyorum aynı ekranda uzun kalınca ekranda izi kalıyor ama ben çok da takmıyorum bunu.

İşin saçma tarafı bir güncellemeden sonra böyle olmuş olması. Acaba Custom ROM ile sürüm düşürsek ekran düzelir mi diye düşünüyorum.

Sürümüm Android 9 MIUI 10.

Yani ilk sürüm düşürdüm MIUI 11'de de vardı 12'ye çok dikkat etmedim çok kasıyordu düşürdüm sürüm şimdi çiçek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı