Çözüldü Redmi Note 8 ile PixelExperience ROM sonrası SIM ve Wi-Fi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

makaveli01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar annemin telefonuna PixelExperience yükledim telefon açıldı SIM ve Wi-Fi çalışmıyor ve *#06# yaptığımda IMEI falan yazmıyor. Ne yapacağım, yardım eder misiniz? Telefon çift simli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar annemin telefonuna PixelExperience yükledim telefon açıldı SIM ve Wi-Fi çalışmıyor ve *#06# yaptığımda IMEI falan yazmıyor. Ne yapacağım, yardım eder misiniz? Telefon çift simli.

Size tavsiyem Android 9'a dönün Custom ROM'la uğraşmayın ben öyle yaptım cihaz akıyor.

Size tavsiyem Android 9'a dönün Custom ROM'la uğraşmayın ben öyle yaptım cihaz akıyor.

Çözüm
EFS yedek varsa yükleyip geri getirebilirsiniz ya da orj ROM'u yükleyince IMEI gelirse onu yükleyip efs yedek alıp yeni ROM'u atıp efs yedeğini yükleyebilirsiniz.

Efs yedeği almayı unuttum ondan korkuyorum cihaz çöp olur diye. Stock roma nasıl döneceğim?

Size tavsiyem Android 9'a dönün custom ROM'la uğraşmayın ben öyle yaptım cihaz akıyor.

Hocam nasıl yapacağım anlatırsanız yapayım şu an bayağı telaşlıyım telefon kullanılamaz hale gelir diye.

Efs yedeği almayı unuttum ondan korkuyorum cihaz çöp olur diye. Stock roma nasıl döneceğim?

Hocam nasıl yapacağım anlatırsanız yapayım şu an bayağı telaşlıyım telefon kullanılamaz hale gelir diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ile yapabilirsiniz. Zaten bootlader kilidiniz açıktır diye düşünüyorum.

Screenshot_2023-12-30-21-04-21-716_com.android.settings.jpg

Ben eskiden Android 11 MIUI 12 kullanıyordum cihaz çok hantaldı Android 9 MIUI 10 geçince rahatladı sonra yanlışlıkla güncelleme yaptım MIUI 11 oldu ama yine stabil.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ile yapabilirsiniz. Zaten bootlader kilidiniz açıktır diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2069243

Ben eskiden Android 11 MIUI 12 kullanıyordum cihaz çok hantaldı Android 9 MIUI 10 geçince rahatladı sonra yanlışlıkla güncelleme yaptım MIUI 11 oldu ama yine stabil.

Açık hocam bakacağım şimdi inşallah IMEI'ler gelir geri.

İkinize de teşekkür ederim orijinal ROM'a dönünce düzeldi telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
@makaveli01 dostum orijinal global ROM, a geçince Wi-Fi, ye girmeye başladı mı? Bir de SIM kart okumaya başladı mı? Global ROM, a geçince bende aynı sorundan müzdaribim cevaplarsanız çok memnun olurum.

Orijinal roma döndüm Wi-Fi ve şebeke geri geldi. Daha sonra modem ve efs yedeği alıp başka bir ROM yükledim. Evolution X ROM'unu yükledim sorunsuz kuruldu.

@makaveli01 dostum orjinal global rom,a geçince wifi ,ye girmeye başladı mı? birde sim kart okumaya başladı mı? global rom,a geçince bende aynı sorundan müzdaribim cevaplarsanız çok memnun olurum.
Orijinal roma döndüm Wi-Fi ve şebeke geri geldi. Daha sonra modem ve efs yedeği alıp başka bir ROM yükledim. Evolution X ROM'unu yükledim sorunsuz kuruldu.
@makaveli01 dostum şimdi ben telefona fasboot rom atacam global rom başka bir rom,a geçmeyecem global rom kullanacam modem ve efs yedeği almama gerek var mı?

@makaveli01 dostum orijinal global ROM, a geçince Wi-Fi, ye girmeye başladı mı? Bir de SIM kart okumaya başladı mı? Global ROM, a geçince bende aynı sorundan müzdaribim cevaplarsanız çok memnun olurum.

@makaveli01 dostum şimdi ben telefona fasboot ROM atacağım global ROM başka bir ROM, a geçmeyeceğim global ROM kullanacağım modem ve efs yedeği almama gerek var mı?

Gerek yok stock ROM için.

Yeni konular

Geri
Yukarı