Redmi Note 8 oyun rom'u nereden bulunur?

BETALORD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD ryzen 5 5500 AMD rx6600 Challenger Kingston 16 GB ram DDR4
Cihazım Redmi Note 8, güzel hızlı ROM lazım, oyun paneli olursa sevinirim, gameturbo gibi bootloader açıp cihazı Fast Boot'a çekip PC'den atmayı düşünüyorum ve bir sorum daha olacak izninizle, cihazım PUBG 30 FPS veriyor, 90FPS uygulamasıyla 60 - 56 FPS arası veriyor, ROM'u attıktan sonra 45 veya 60 FPS kilidi açılma şansı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom ROM'lar MIUI daha stabil cihazınız için birçok ROM var oyun için en iyi ROM'lar deprest ve CrDroid'dir.

Çoğu kişi katılmayacak ama mi 10t Pro cihazımda toplamda tahmini 50 farklı Custom ROM denemiş biri olarak söylüyorum Xiaomi. EU'dan verimli, stabil ROM yoktur. Amacınız oyun değil de gündelik kullanım yani daha çok çevik arayüz ve ortalama pil ömrü ise AOSP'ler de iyi bir tercihtir. Ben LineageOS kullanıyorum.

Custom ROM'lar MIUI daha stabil cihazınız için birçok ROM var oyun için en iyi ROM'lar deprest ve CrDroid'dir.

Peki hocam crrroid ROM'u yüklesem nasıl bana faydası olur daha çok performans verir mi PUBG 60 veya 45 FPS kilidi açılırmı.

Çoğu kişi katılmayacak ama mi 10t Pro cihazımda toplamda tahmini 50 farklı Custom ROM denemiş biri olarak söylüyorum Xiaomi. EU'dan verimli, stabil ROM yoktur. Amacınız oyun değil de gündelik kullanım yani daha çok çevik arayüz ve ortalama pil ömrü ise AOSP'ler de iyi bir tercihtir. Ben LineageOS kullanıyorum.
Eğer oyun için konuşuyorsanız doğru olabilir. Ama onun dışında katılmıyorum. Ayrıca bu eu romu cihazdan cihaza çok değişiyor. Note 8 için AOSP romlar büyük nimet. Herhangi bir EU sürümü yanına yaklaşamaz.

Peki hocam crrroid ROM'u yüklesem nasıl bana faydası olur daha çok performans verir mi PUBG 60 veya 45 FPS kilidi açılırmı.
Oyun için çok etkisi olacağını düşünmüyorum ama fps kilit olayı için ayrı bi çözüm olabilir. Günlük kullanım için Arrow 11 öneririm. Benim en verim aldığım rom. Yağ gibi akıyor.

@BETALORD ROM kendisinde böyle özellik var FPS kilidini açıyor kendi MIUI benzer Game turbosuda var.
Screenshot_20240320-160819_Ayarlar.png

Screenshot_20240320-161300_RL Sideswipe.png

Yeni konular

Geri
Yukarı