Redmi Note 8 Play Store sorunu

▪Yiğit

Centipat
Arkadaşlar, bugün MediaMarkt'tan Redmi Note 8 cihaz aldım. Telefonda bir sorun göremedim gayet iyi. Ama evin Wi-Fi'sine bağlanıp Play Store'den bir uygulama indireceğim zaman çok yavaş iniyor. Evin interneti öyle ahım şahım çok hızlı bir şey değil ama hızı yine de gayet iyiydi işimi görüyordu. Play Store'dan da bir şey indireceğim zaman bu kadar çok yavaş indirmiyordu. İnternet hızından kaynaklandığını düşünmüyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşlar, bugün MediaMarkt'tan Redmi Note 8 cihaz aldım. Telefonda bir sorun göremedim gayet iyi. Ama evin Wi-Fi'sine bağlanıp Play Store'den bir uygulama indireceğim zaman çok yavaş iniyor. Evin interneti öyle ahım şahım çok hızlı bir şey değil ama hızı yine de gayet iyiydi işimi görüyordu. Play Store'dan da bir şey indireceğim zaman bu kadar çok yavaş indirmiyordu. İnternet hızından kaynaklandığını düşünmüyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Telefona bluetooth ile bir şey bağlıysa bu normal. Bluetooth ve Wifi için aynı çipi kullanıyor aynı zamanda 2.4 GHz bir şey bağlıysa ve modemde 2.4 GHz ise çakışıyorlar.

Yok bişey bağlı değil. 10mblik bişey indirirken bile 1 dkyı buluyor. Öyle diyeyim size. Mobil veriden indirince hızlı şekilde iniyor. Evin internet kotasinada baktım daha. Aknin bitmesine daha 21 GB var. Anlayamadım wifiden neden böyle yavaş indiğini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı