Çözüldü Redmi Note 8 Pro ArrowOS nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu şekilde TWRP'yi kurun:
Sizin telefon için ArrowOS bulamadım. Tavsiye de etmem :D
EvoX kurun:

Pixel Experience de güzeldir:
EvoX kurun:

Çözüm
EvoX kurun:

Teşekkürler ArrowOS ile attığınız ROM'lar arasında fark var mıdır? Herkes bu sıralar övüyor ben de kullanmak istiyordum ama cihaz desteklemiyor.

Teşekkürler ArrowOS ile attığınız ROM'lar arasında fark var mıdır? Herkes bu sıralar övüyor ben de kullanmak istiyordum ama cihaz desteklemiyor.

EvoX'te sanırım GApps yani Google hizmetleri ve uygulamaları yoktu. Ekranı 72 Hz'e kadar çıkarabiliyorduk. Pixel Experience ise içinde Google hizmetleri yüklü olarak gelen AOSP tabanlı bir ROM'dur.
GApps'ı kendimiz de ayrı olarak kurabiliyoruz onda bir şüphe oluşmasın.
TWRP'yi bu şekilde kurabilirsiniz:

EvoX'te sanırım GApps yani Google hizmetleri ve uygulamaları yoktu. Ekranı 72 Hz'e kadar çıkarabiliyorduk. Pixel Experience ise içinde Google hizmetleri yüklü olarak gelen AOSP tabanlı bir ROM'dur.
GApps'ı kendimiz de ayrı olarak kurabiliyoruz onda bir şüphe oluşmasın.
TWRP'yi bu şekilde kurabilirsiniz:

Hangi ROM daha uygun olur? Pixel Experience mı EvoX mi?

Hangi ROM daha uygun olur? Pixel Experience mı EvoX mi?

Bu site güzel bir şekilde anlatmış.
Pixel Experience'yi tavsiye ederim şahsen. Pixel telefonlardaki birçok özellik eklenmişti.

Ek olarak cihaz kaçak ya da Türkiye cihazı olsun fark etmez bunu da yapmanızı tavsiye ederim:

Son düzenleme:
ArrowOS desteklenmediği için @Umut Nas'ın gönderdiği EvolutionX ROM'unu kurdum. Çok stabil ve hızlı çalışıyor herkese öneririm teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı