Redmi Note 8 Pro için TWRP nasıl yüklenir?

EU kanalında 12.5.5 güncellemesi gelmediği için cihaza TWRP yükleyip 12.5.5.0 Global ROM atmak istedim.

Daha TWRP dosyasını bile bulamadım yalan söylemeyeyim. Bu dosyayı bulup nasıl yükleneceğini anlatabilecek biri var mı?
Hocam merhaba, paylaşmak uygun mu bilmiyorum. Ancak seni Xiaomi formuna bekleriz.

Redmi Note 8 Pro

ROM olarak arattım ve Norton, sitenin güvenli olduğunu gösterdi. Bir tür repo gibi duruyor. TWRP hakkında bilgim yok.
TWRP hk:
Hocam o attığınız ROM dosyası zaten bende halihazırda duruyor. Ama Mi Flash ile atamadığım için FastBoot dosyası ile işlem yapıyordum.

@bjkmert.45 hocam aynı isimle zaten orada da hesabım var. ROM atmak için zaten oradan yararlandım, hatta işi de oradan öğrendim.

Hocam o attığınız ROM dosyası zaten bende halihazırda duruyor. Ama Mi Flash ile atamadığım için FastBoot dosyası ile işlem yapıyordum.

@bjkmert.45 hocam aynı isimle zaten orada da hesabım var. ROM atmak için zaten oradan yararlandım, hatta işi de oradan öğrendim.
Hocam cihazın için orda en sağlıklı desteği alırsın. Burda Rom için çok yardımcı olan çıkmayabilir.

En hızlı ve net bu konudan yardımcı olurlar. Benim cihazımda Note 9s. Aynı cihazı kullansak yardımcı olurdum daha fazla ama şimdi yanlış yönlendirme ile cihazını Brick etmek istemem.

@Xantern hocam, Xiaomi kategorisinde nispeten aktif bir insansınız. Yardımcı olabilme ya da yönlendirebilme imkanınız var mı?

Bootloader kilidiniz açıksa Redmi Note 8 pro için TWRP dosyasını bulup nasıl yükleyeceğinizi anlatmaya çalışırım. Daha önce ROM değiştirmiştim. Ama yaklaşık 2 sene geçtiği için pek hatırlamıyorum.

Bootloader kilidiniz açıksa Redmi Note 8 pro için TWRP dosyasını bulup nasıl yükleyeceğinizi anlatmaya çalışırım. Daha önce ROM değiştirmiştim. Ama yaklaşık 2 sene geçtiği için pek hatırlamıyorum.
Hocam yüklemeyi başardım, ama yapılması gereken adımlar var sanırım. Ne yapacağımı bilmiyorum, o işi başarabilirsem sistemi açacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı