Redmi Note 8 Pro'dan 3 aylığına iPhone 8 Plus'a geçilir mi?

Redmi ekranıyla 8 Plus ekranını yan yana getirin.

8 Plus şarjıda sıkıntılı powerbank siz kullanamazsın Note 8 Pro gibi bir günü çıkartmaz.

PUBG Asphalt yoğun oynuyorum 1 gün çıkarıyor cihaz.

MIUI sürümünü kaça güncellediniz siz telefon neden eskidi merak ettim de.
12,5 de sürüm benim ekran paramparça ve telefon çok takılmaya başladı pugb 30 FPS alıyorum ben.

12,5 de sürüm benim ekran paramparça ve telefon çok takılmaya başladı PUBG 30 FPS alıyorum ben.

Ne nasıl 30 FPS bende de aynı sürüm çok ilginç bir de benim telefon kaçak sıfırlama yapın.

Doğrudur, teşekkür ederim. Ben iPhone 15 Pro'ya geçeceğim, nasipse. Acelem yok zaten. Ki Android'i gerçekten sevemeyen birisiyim. Yıllardır ben de, beceremiyorum Android'i.

Adamlar kendi arayüzüne reklam koyuyor ya bu nasıl iş.

Güle güle kullanın. Alan kişi azıcık araştırma yapsaydı Note 10 Pro alırdı ama.

Reis Xiaomi sana sponsor falan mı +olarak da telefonların cekırdek guclerıne ıslemcılerıne ekranın parlaklık degerıne ekran kartı cipine bakmadan sadece PUBG denen oyunda kac FPS verdıgınemı bakıyorsun komık😀

Reis Xiaomi sana sponsor falan mı +olarak da telefonların cekırdek guclerıne ıslemcılerıne ekranın parlaklık degerıne ekran kartı cipine bakmadan sadece PUBG denen oyunda kac FPS verdıgınemı bakıyorsun komık😀

8 Plus ile artık powerbank i evde kalınca sudan çıkmış balık gibi çırpınırsın.

AnTuTu puanları yüksek eyvallah ama biz kullanışlığa bakıyoruz telefon ısınıyor şarjı yetmiyor kamerası kötü ekranı daha küçük.

Tamam dostum sana PUBG mobılde ıyı oyunlar bir de şarjı hiç bitmeyen telefonunla.

+Olarak Redmi Note 8 kullanıyorum nasıl ısınmıyor arama yaparken bıle telefon ısınıyor.

Ya da sen o urunu alamayıp elındekı urunu oven turdensin anlatsamda boş.

Geçmeye ihtiyaç duysam muhtemelen kaçak F5 Pro gibi bir şeye geçerim Apple aksiyonlarına pek girmeyi düşünmüyorum.

Elimdeki cihazı da övmüyorum ayrıca kaçak alırsan mantıklı yoksa normalde o kadar para verilmez Xiaomi cihazlara. Kaçak almak istemeyene genelde A34 öneririm.

MIUI cidden sıkıntılı bir arayüz kendi arayüzüne reklam vermek kadar saçma bir şey yok ve güncellemeyle eskitme uyguluyorlar kötü yanlarına bakarsak ben kusursuz cihaz demedim iPhone 8 Plus'a göre iyi dedim.

Geri
Yukarı