Redmi Note 8 Satıcı Önerisi

karambyte

Kilopat
İyi akşamlar, Xiaomi Redmi Note 8 alacaktım da hangi satıcıdan alacağıma karar veremedim, hangisi güvenilir olur? Trendyol'da cepekspress ile TekCep satıyor şu an, bu satıcılardan alışveriş yapan oldu mu daha önce? Siz nereden almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Almadan önce şu konuyu araştırın derim. Görüşme sırasında aniden karşı tarafa ses gitmemeye başlıyor şebeke var ben duyuyorum karşı tarafı ancak o beni duymuyor, ben sorunun ne olduğunu henüz çözemedim. Ben Note 8 aldım ve bir abimin eşine de Note 8 Pro aldık. Aynı sıkıntı ikisinde de mevcut, kronik olabilir. 14 günü geçtiği için iade durumu artık yok, 2 ay kadar kullanıp durumu değerlendirip servise göndereceğiz. Telefonların tüm özellikleri güzel fiyatlarına göre alınabilecek en iyi seçeneklerden biri. Dediğim konu Note 8 ve Note 8 Pro modellerinde var. Çok fazla kişi benim gibi aynı sorunu yaşıyor. Almayı düşünüyorsunuz bilginiz olsun istedim.

Almadan önce şu konuyu araştırın derim. Görüşme sırasında aniden karşı tarafa ses gitmemeye başlıyor şebeke var ben duyuyorum karşı tarafı ancak o beni duymuyor, ben sorunun ne olduğunu henüz çözemedim. Ben Note 8 aldım ve bir abimin eşine de Note 8 Pro aldık. Aynı sıkıntı ikisinde de mevcut, kronik olabilir. 14 günü geçtiği için iade durumu artık yok, 2 ay kadar kullanıp durumu değerlendirip servise göndereceğiz. Telefonların tüm özellikleri güzel fiyatlarına göre alınabilecek en iyi seçeneklerden biri. Dediğim konu Note 8 ve Note 8 Pro modellerinde var. Çok fazla kişi benim gibi aynı sorunu yaşıyor. Almayı düşünüyorsunuz bilginiz olsun istedim.
Açıkçası şuan telefon alacaktım hazır indirimde varken 1.500 TL' ye alınabilecek en iyisi bu gibi duruyor. Redmi Note 7 alacaktım aynı fiyattı note 8 alayim dedim. İnşAllah öyle bir sorun olmaz. Belki güncelleme vs. gelir düzelir umarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı