Redmi Note 8 soft brick oldu

slowles

Decapat
S. A telefonum Xiaomi Redmi not 8 Pro Çin'den almıştım garantisi falan yok geçenlerde miu 12 yüklemek istedim global olanını indirdim video izleyerek yapıyordum ilk olarak TWRP yüklemem lazımdı onu CMD ile yüklemeye çalıştım telefon açılıyordu sonra miu geliyor sonra kapanıyor ve bunu sınırsız tekrarlıyordu telefonuma ne olmuş olabilir aldığım satıcıya geri gönderdim İstanbul'a gönderdi ve 10 gün sürer dedi sorum şudur telefonuma ne oldu kaç para isterler düzelir mi teşekkür ederim.

S. A telefonum Xiaomi Redmi not 8 Pro Çin'den almıştım garantisi falan yok geçenlerde miu 12 yüklemek istedim global olanını indirdim video izleyerek yapıyordum ilk olarak TWRP yüklemem lazımdı onu CMD ile yüklemeye çalıştım telefon açılıyordu sonra miu geliyor sonra kapanıyor ve bunu sınırsız tekrarlıyordu telefonuma ne olmuş olabilir aldığım satıcıya geri gönderdim İstanbul'a gönderdi ve 10 gün sürer dedi sorum şudur telefonuma ne oldu kaç para isterler düzelir mi teşekkür ederim.
Boşa servise göndermişsin. Yardım isteseydin hallederdik. Bir de rom yüklemek için illa twrpye gerek yok. MiFlash ile direk internetten bir rom yükleyip Clean All seçeneği ile direk flaşlayabilirdin. Yaşadığın sorun ise herhangi bir brick değildir. O açıp kapama sırasında telefonu fastboot moduna alıp yine Clean All seçeneği ile MiFlash üzerinden rom flaşlasaydın sorunun hallolmuş olurdu. Yazık olmuş boşuna götürmüşsün telefoncuya.

1 Global rom yüklemek için TWRP yüklemen gerekmiyor EU rom kurmayacaksan eğer ve BL açık ise zaten fastboottan direk yükseltme/düşürme yapabilirsin.
2 Telefonuna yapılacak şey çok basit BL açık ise global rom yüklenip verilecek BL kapalı ise Çin versiyon yüklenip BL kilidi açılıp Globale dönülecek. (10 gün sürmeihtimali sadece cihazla uğraşırken BL kapattı isen geçerli o da cihaz orjinalde çin versiyonu ise aksi halde 10 gün değil 10 dakikalık bir işlem)
3 Bana gelirse o şekilde bir cihaz 50 TL alıyorum sizin telefoncu istanbula gönderdim geldi derse zaten kargosu 50 TL tutar üstüne ne alır Allah yardımcın olsun.
4 Herşeyi youtube vdeoları ile yapmazsanız iyi olur ya da yapmadan önce de sorarsanız yardımcı olan birileri olur daha sıkıntısız işlemler yaparsınız bana da çok Youtube mağduru geliyor çünkü özellikle Xiaomiler için.

Selamlar...

Geri
Yukarı