Xiaomi Redmi Note 8 Pro brick oldu

jk_quen

Yoctopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefona dün IMEI attım IMEI atıldı ama orijinal ROM'u Mi Flash tooldan attım ama clean all işaretlemeyi unuttum telefon MIUI yazısına geliyor oradan kendini yeniden başlatıyor ve recovery moduna atıyor. Benim bildiğim soft brick telefon kurtarma mümkün yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu Fastboot moduna alıp MiUnlock aracılığıyla tekrardan unlock edin, ardından MiFlash programıyla aynı ROM'u yeniden yüklemeyi deneyin.

Telefonu Fastboot moduna alıp MiUnlock aracılığıyla tekrardan unlock edin, ardından MiFlash programıyla aynı ROM'u yeniden yüklemeyi deneyin.
Deneyeceğim işlem öncesi bootloader açıktı ama acikmi değilmi diye kontrol edicem öyle geri dönerim size hocam

Deneyeceğim işlem öncesi bootloader açıktı ama acikmi değilmi diye kontrol edicem öyle geri dönerim size hocam
Varsayılan olarak MiFlash ile ROM atılırken lock seçeneği aktif oluyor, eğer telefonu açarken ilk başta yukarıda açık kilit simgesi yoksa bilin ki cihazınız kitlidir.

Varsayılan olarak MiFlash ile ROM atılırken lock seçeneği aktif oluyor, eğer telefonu açarken ilk başta yukarıda açık kilit simgesi yoksa bilin ki cihazınız kitlidir.
Hocam dün hiç işlem yapmadan önce bootloader baktım açık mi kilidi açık diyordu ama bu işlem sonrası kilitlendimi acaba çünkü mi flash tooldan clean all işaretlemeyi unuttum büyük ihtimal kilitlendi

Hocam dün hiç işlem yapmadan önce bootloader baktım açık mi kilidi açık diyordu ama bu işlem sonrası kilitlendimi acaba çünkü mi flash tooldan clean all işaretlemeyi unuttum büyük ihtimal kilitlendi
Zaten Fastboot modundayken MiUnlock programını açtığınız zaman ekranda kitli olup olmadığı bilgisi verilir, oradan önce kontrol edin fakat ben yine de dediğim gibi kitli olduğunu düşünüyorum.

Zaten Fastboot modundayken MiUnlock programını açtığınız zaman ekranda kitli olup olmadığı bilgisi verilir, oradan önce kontrol edin fakat ben yine de dediğim gibi kitli olduğunu düşünüyorum.
Eve geçince bakacağım hocam umarım kilit açıktır telefonu miui yazısına geliyor ordan kendini yeniden başlatıyor ve recovery moduna atıyor direk bunu yeniden rom atarak çözebilirmiyiz peki

Temiz bir kurulum yaparsanız çözeceğinizi düşünüyorum.
Telefonun bootloader açtım rom da yükledim ama bir sorun var şarj olmuyor sanırım ne yapmam gerek

Dosya Ekleri

• IMG-20230524-WA0000.jpeg
    IMG-20230524-WA0000.jpeg
    192,1 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı