Redmi Note 8 TWRP kurulmalı mı?

Hocam IMEI, seri no, IP adresi, Wi-Fi MAC adresi ve diğerlerini bir yere yazın sonra giderse tekrar telefona yazarız.

hocam olmaz.
Youtubeye çok videosunu gördüm isterseniz sizde bakın youtubeye Xiaomi ye otg ile twrp atma diye

Hocam IMEI, seri no, IP adresi, Wi-Fi MAC adresi ve diğerlerini bir yere yazın sonra giderse tekrar telefona yazarız.

Hocam olmaz.

Bu yazma işini bilgisayar ile mi yapacağız yazınca hat tekrar kullanıla bilecek değil mi?

YouTube'a çok videosunu gördüm isterseniz sizde bakın YouTube'a Xiaomi'ye OTG ile TWRP atma diye.

Bu yazma işini bilgisayar ile mi yapacağız yazınca hat tekrar kullanıla bilecek değil mi?

Yazma işi bilgisayar ile yapılıyor PC olan bir yerde yazarsınız. Hat kullanılırmı bilmiyorum TWRP attıktan sonra ilk işiniz Backup kısmından modem ve efs yedeklerini USB belleğe ya da hafıza kartına atın.

rashr ile yedek alabilirsiniz

Yazma işi bilgisayar ile yapılıyor PC olan bir yerde yazarsınız. Hat kullanılırmı bilmiyorum TWRP attıktan sonra ilk işiniz Backup kısmından modem ve efs yedeklerini USB belleğe ya da hafıza kartına atın.

Rashr ile yedek alabilirsiniz

Hocam ben kararımı verdim TWRP kurmayacağım çok risk var yine de görüşleriniz için sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı